czwartek, 20 sierpnia 2015, 13:46

Perła przedłuża umowę sponsorską z Motorem Lublin

Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Waldemar Leszcz, Prezes Motoru Lublin S.A. (fot. materiały prasowe Perły - Browary Lubelskie S.A.)

Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. oraz Waldemar Leszcz, Prezes Motoru Lublin S.A. (fot. materiały prasowe Perły – Browary Lubelskie S.A.)

Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała dzisiaj nową umowę sponsorską z Motorem Lublin. Sezon 2015/2016 będzie kolejnym, w którym Perła wesprze lubelski klub.

Przedłużenie umowy sponsorskiej z Motorem Lublin to naturalna kontynuacja dobrej współpracy, która łączy nas z tym klubem już od kilku lat. Wierzymy, że Motor Lublin to drużyna z ogromnym potencjałem, a wyniki osiągane przez zespół w ostatnim czasie tylko to potwierdzają. Życząc Motorowi wielu sukcesów sportowych pragnę wyrazić nadzieję, że ten sezon okaże się jeszcze lepszy od ostatniego i wspólnie z kibicami – wśród których nie brakuje konsumentów naszych produktów – doczekamy się awansu klubu do II ligi. – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

Cieszę się, że firma Perła – Browary Lubelskie S.A. zdecydowała się w dalszym ciągu wspierać piłkarzy lubelskiego Motoru. Zrobimy wszystko, aby odwdzięczyć się za okazywaną pomoc i zaangażowanie naszym kibicom, sponsorom i sympatykom satysfakcjonującymi wynikami sportowymi, a w szczególności – awansem Motoru do wyższej ligi. – mówi Waldemar Leszcz, Prezes Motoru Lublin.

Umowa z Motorem Lublin to nie jedyny przykład wsparcia udzielanego przez lubelskiego producenta piwa klubom sportowym z naszego regionu. Perła – Browary Lubelskie S.A. współpracuje także z Drużyną Koszykówki Kobiet AZS UMCS oraz klubami MKS START Lublin i Górnik Łęczna.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze