środa, 26 sierpnia 2015, 13:45

Do Jarosławia po komplet punktów

JKS 1909 Jarosław - Motor LublinW środowe południe piłkarze Motoru spotkali się w klubie i wyruszyli na Podkarpacie, gdzie o godzinie 17:00 zmierzą się w Jarosławiu z miejscowym JKS-em.

Po sobotniej wysokiej wygranej 6:1 z Izolatorem w drużynie Dominika Nowaka panują dobre nastroje. Praktycznie wszyscy piłkarze Motoru są do dyspozycji kadry szkoleniowej. Pod znakiem zapytania stoi występ Piotra Piekarskiego, który jeszcze kilka dni temu narzekał na uraz. Z uwagi na karę na boisku w Jarosławiu zabraknie najbardziej doświadczonego zawodnika – Piotra Karwana. Jest to jednak ostatni mecz kary i kapitan Motoru będzie dyspozycyjny w najważniejszym meczu rundy. Pozostali piłkarze są mocno podbudowani tym, że w ostatnim spotkaniu udało im się z łatwością zdobyć dużo bramek.

Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna Motoru. Przemawia za tym nie tylko fakt, że w ubiegłym sezonie żółto-biało-niebiescy dwukrotnie pokonali rywala, ale także to, że Motor radzi sobie zdecydowanie lepiej niż rywal z Podkarpacia, który do tej pory wygrał tylko jedno spotkanie i z dorobkiem pięciu punktów zajmuje dwunastą lokatę w tabeli III ligi. Niemniej jednak gospodarze będą starali się za wszelką cenę zatrzymać punkty w Jarosławiu. W osiągnięciu tego celu ma pomóc zarówno doświadczony Mariusz Kukiełka, jak i byli zawodnicy Motoru: Valeriy Sokolenko oraz Rafał Kycko.

Rozjemcą spotkania w Jarosławiu będzie Piotr Burak. Arbiter z Zamościa miał okazję prowadzić już mecze z udziałem Motoru. W ubiegłym sezonie były to spotkania w Chełmie, gdzie Motor uległ Chełmiance 2:0, porażka 2:1 w Tomaszowie oraz remis ze Stalą Rzeszów 1:1. W tegorocznych rozgrywkach sędzia Piotr Burak gwizdał wygrane spotkanie z Karpatami 1:0. Czy podopieczni Dominika Nowaka wywiozą po raz kolejny z Jarosławia trzy punkty? O tym przekonamy się już niebawem. Początek spotkania o godzinie 17:00.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze