Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
wtorek, 1 września 2015, 12:41

Aleksander Komor dalej zawodnikiem Motoru Lublin

Aleksander Komor oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin - Waldemar Leszcz (fot. Tomasz Lewtak)

Aleksander Komor oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin – Waldemar Leszcz (fot. Tomasz Lewtak)

W żółto-biało-niebieskich barwach nadal występować będzie Aleksander Komor, który podpisał z klubem roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny sezon w przypadku awansu Motoru do II ligi.

21-letni obrońca jest wychowankiem Widoku Lublin, z którego na początku sezonu 2012/2013 trafił do chorzowskiego Ruchu. W drużynie z Górnego Śląska występował w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy oraz w rezerwach klubu. Wiosną 2014 roku zawodnik został wypożyczony z Ruchu do Motoru Lublin.

Obecnie Aleksander wraca do treningów po przebytej kontuzji. Liczymy, iż Aleksander szybko powróci do pełni dyspozycji i swoją dobrą grą pomoże w walce o awans drużynie Motoru.

Komentarze