Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
piątek, 4 września 2015, 12:21

Jutro zagrają Juniorzy Starsi i Młodsi Motoru Lublin

Centralna Liga JuniorówTydzień temu młodzi Motorowcy musieli uznać wyższość zespołu Jagiellonii Białystok, która na własnym terenie zwyciężyła 3:0. Była to pierwsza porażka Motoru w obecnym sezonie 2015/2016 Centralnej Ligi Juniorów. Po serii czterech zwycięstw i jednej porażce z liderującą obecnie w tabeli drużyną z Białegostoku Juniorzy Starsi Motoru Lublin zmierzą się na własnym terenie z zespołem TOP 54 Biała Podlaska.

Mecz 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorów: Motor Lublin – TOP 54 Biała Podlaska rozegrany zostanie jutro (sobota, 5 września br.) na bocznym boisku Areny Lublin. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Tego samego dnia na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 Juniorzy Młodsi Motoru Lublin zmierzą się z drużyną Górnika Łęczna w ramach I ligi wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godzinę 11:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na sobotnie mecze młodych zawodników Motoru Lublin!

Komentarze