Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 5 września 2015, 08:37

Do Sieniawy po zwycięstwo

W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu Motor pokonał w Sieniawie drużynę Sokoła 1:0. W drugim meczu rozegranym wiosną na Arenie Lublin zawodnicy z Sieniawy musieli ponownie uznać wyższość Motorowców przegrywając mecz 2:0 (fot. Tomasz Lewtak)

W rundzie jesiennej poprzedniego sezonu Motor pokonał w Sieniawie drużynę Sokoła 1:0. W drugim meczu rozegranym wiosną na Arenie Lublin zawodnicy z Sieniawy musieli ponownie uznać wyższość Motorowców przegrywając mecz 2:0 (fot. Tomasz Lewtak)

Przed Dominikiem Nowakiem i jego zawodnikami zapowiada się kolejny ciężki pojedynek. Drużyna Sokoła zajmuje co prawda jedenastą lokatę w ligowej tabeli, jednak drużyna Daniela Kijaka przed własną publicznością jest niepokonana.

Z ostrożnością o rywalach wypowiadał się również szkoleniowiec Motoru podkreślając, że każda drużyna „spina się” na Motor i nikt bez walki punktów nie odda. Żółto-biało-niebiescy mają jasno doprecyzowany cel w jutrzejszej potyczce. Wywieźć z Sieniawy komplet punktów. Tygodniowy mikrocykl szkoleniowy przebiegał spokojnie. Przygotowania do meczu piłkarze zakończyli sobotnim treningiem, który odbył się na boisku bocznym Areny Lublin. W ogólnym rozruchu przedmeczowym i gierce wewnętrznej wziął udział Piotr Piekarski. Zawodnik od kilku dni trenuje z zespołem i jutro zasiądzie na ławce rezerwowych.

W meczu z Sokołem piłkarze Motoru rywalizować będą z byłymi kolegami. Bramki gospodarzy strzeże znany wszystkim kibicom Motoru Paweł Lipiec. Natomiast w ofensywie drużyny występuje Grzegorz Szymanek, który z pewnością będzie chciał udowodnić, że Motor pozbył się wartościowego zawodnika.

Początek niedzielnego spotkania o godzinie 17:00. Rozjemcą tego pojedynku będzie Artur Szelc z Krosna. Arbiter dotychczas prowadził dwa spotkania z udziałem Motoru. Pierwszy pojedynek miał miejsce w poprzednim sezonie. Wówczas Motorowcy pokonali Tomasovię 4:3. Drugie spotkanie to wysokie zwycięstwo z Izolatorem (6:1). Naszym piłkarzom z pewnością pomoże doping licznej grupy fanów Motoru, którzy pierwszy raz w tym sezonie będą mogli dopingować swój zespół w meczu wyjazdowym.

Komentarze