poniedziałek, 7 września 2015, 11:39

Speed Car Partnerem Biznesowym Motoru Lublin

Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car przy ul. Lubartowskiej 75 w Lublinie (fot. materiały prasowe firmy Speed Car)

Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car przy ul. Lubartowskiej 75 w Lublinie (fot. materiały prasowe firmy Speed Car)

W piątek 4 września br. do grona Partnerów Biznesowych Motoru Lublin oficjalnie dołączyła kolejna firma, a jest nią Speed Car – ogólnopolska sieć stacji kontroli pojazdów. Podpisanie umowy odbyło się w siedzibie firmy w Świdniku. Dokumenty parafowali: Jarosław Skiba – Prezes Zarządu firmy Speed Car Sp. z o.o. oraz Waldemar Leszcz – Prezes Zarządu klubu Motor Lublin SA.

Speed Car od ponad 15 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, firma stale podnosi sobie jakościową poprzeczkę. Dziś Speed Car, to jedna z największych sieci stacji w Polsce.

Speed Car dysponuje najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4×4). Dla wygody Klientów firma oferuje także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. Kibice Motoru Lublin dokonując przeglądu w jednej z trzech lubelskich stacji kontroli pojazdów Speed Car mogą otrzymać bezpłatny voucher na dowolnie wybrany ligowy mecz Motoru.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług firmy Speed Car!

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin
ul. Lubartowska 75
tel. (81) 442 00 44

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin
ul. Jana Pawła II 15 (przy Statoil)
tel. (81) 442 00 20

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Lublin
ul. Piasecka 20
tel. (81) 746 87 74

 

Zapraszamy także na stronę internetową firmy Speed Car: www.speedcar.pl oraz na facebookowy fanpage www.facebook.com/SpeedCarSKP

Tagi:
Komentarze