Kup bilet online
Sprzedaż biletów oraz karnetów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 17.08 w godz. 9:30-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
niedziela, 13 września 2015, 17:54

Motor wygrywa na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:1

Centralna Liga JuniorówPo dwóch porażkach w Centralnej Lidze Juniorów młodzi zawodnicy Motoru Lublin powrócili na właściwe tory. W sobotnim spotkaniu wyjazdowym z Wisłą Kraków Motorowcy odnieśli piąte zwycięstwo w tym sezonie wygrywając mecz 2:1.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył zawodnik Wisły, jednak było to trafienie samobójcze. Pechowcem okazał się Filip Szczypkowski, który w 12. minucie meczu skierował piłkę do własnej bramki. Po pół godzinie gry gospodarze doprowadzili jednak do wyrównania po strzale Adriana Rysia. Kiedy to wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów w końcówce meczu bramkę dla Motoru zdobył Kacper Waniowski zapewniając Motorowi zwycięstwo w całym spotkaniu.

 

Wisła Kraków – Motor Lublin 1:2 (1:1)
Ryś 33′ – Szczypkowski 12′ (s), Waniowski 90′

Komentarze