Kup bilet online
Sprzedaż biletów oraz karnetów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 17.08 w godz. 9:30-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
czwartek, 17 września 2015, 10:08

Komunikacja miejska w dniu jutrzejszym oraz dodatkowe parkingi przy Arenie Lublin

Arena Lublin podczas Derbów Lublina: Motor - Lublinianka 1:1, w których padł rekord frekwencji podczas meczów Motoru na nowym stadionie. Spotkanie oglądało z trybun 6500 osób (fot. Tomasz Lewtak)

Arena Lublin podczas Derbów Lublina: Motor – Lublinianka 1:1, w których padł rekord frekwencji podczas meczów Motoru na nowym stadionie. Spotkanie oglądało z trybun 6500 osób (fot. Tomasz Lewtak)

Motor Lublin SA informuje, iż w dniu jutrzejszym dla wszystkich kibiców wybierających się na mecz derbowy oraz dla uczestników koncertu Letnia Scena Eski na błoniach Areny Lublin dostępne będą wszystkie parkingi znajdujące się przy stadionie. Dodatkowo uruchomiony zostanie parking przy Targach Lubelskich.

Zachęcamy również do korzystania z komunikacji miejskiej, która kursować będzie trasą przebiegającą tuż po stadionem Arena Lublin. Autobusy linii nr: 1, 28 i 45 w godzinach od 16.00 do zakończenia kursowania będą kursować skorygowaną trasą: … – Dworcowa – Gazowa – Stadionowa – Lubelskiego Lipca ’80 – Cukrownicza – Krochmalna – … Ponadto, w dniu 18 września br. linie nr: 13, 34 i 150 od godz. 16:00 do zakończenia kursowania będą się zatrzymywać na przystankach przy ul. Stadionowej (pomiędzy rondem Sportowców, a ul. Lubelskiego Lipca ’80).

Osoby, które wybierają się na derby własnym środkiem transportu prosimy o wcześniejsze przybycie na mecz w celu uniknięcia ewentualnych korków i problemów z zaparkowaniem samochodu.

Komentarze