Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
czwartek, 24 września 2015, 13:49

Mieczysław Pisz uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu

Z wielkim bólem informujemy, iż Mieczysław Pisz, były zawodnik Motoru Lublin uległ wraz z żoną Małgorzatą ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń Pani Małgorzata zmarła, natomiast Pan Mieczysław znajduje się obecnie w stanie krytycznym.

Pogrzeb Małgorzaty Pisz odbędzie się w sobotę, 26 września br. o godz. 13:00 w Konopnicy.

W imieniu całego klubu Motor Lublin SA składamy rodzinie zmarłej najgłębsze wyrazy ubolewania i współczucia. Równocześnie liczymy, iż w najbliższym czasie dotrą do nas informacje o poprawiającym się stanie zdrowia Pana Mieczysława, czego serdecznie życzymy.

Mieczysław Pisz urodził się 3 stycznia 1969 roku w Dębicy. W latach 1990-1994 występował w barwach Motoru Lublin na pozycji pomocnika. Grał także m.in. w Legii Warszawa oraz Lubliniance. Swoją karierę piłkarską zakończył w 2002 roku będąc piłkarzem Powiślanki Lipsko. Bratem Mieczysława Pisza jest Leszek Pisz, były reprezentant kraju, a także były zawodnik Motoru i wieloletni piłkarz Legii Warszawa.

Komentarze