piątek, 9 października 2015, 20:33

Jubileusz w wielkim stylu!

logoTak wyczekiwanego spotkania na Arenie Lublin jeszcze nie było. Na obchody 65-lecia Motoru Lublin do Lublina przyjedzie zaprzyjaźniony zespół z ekstraklasy – Śląsk Wrocław. Wybór drużyny nie był przypadkowy.

Fani obydwu klubów od wielu lat przyjaźnią się, stąd pomysł by to właśnie drużyna Śląska uświetniła obchody 65-lecia. Pomysł zorganizowania meczu z dwukrotnym mistrzem Polski tkwił w głowach kibiców i działaczy Motoru od dłuższego czasu. Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane pod koniec czerwca, jednak z uwagi na turniej Lotto CUP oraz grę Śląska w europejskich pucharach realizację odsunięto w czasie. Z uwagi na rozgrywki ekstraklasy jedynym możliwym terminem do rozegrania tego meczu był 10 października. Wówczas ekstraklasa pauzuje z względu na mecze reprezentacji. Śląsk bardzo poważnie podchodzi do jutrzejszego spotkania. Na pokład samolotu trener Pawłowski zabiera podstawową drużynę. To jest gwarancją, że mecz będzie ciekawy.

Przyjeżdżamy najsilniejszym składem, będziemy chcieli rozegrać dobre spotkanie i sprawić wiele radości zarówno naszym kibicom jak i kibicom z Lublina. – mówi szkoleniowiec Śląska. W podobnym tonie wypowiada się również trener Motoru Dominik Nowak.

Liczymy, że uda się stworzyć świetne widowisko i kibice będą zadowoleni. Sam fakt, że gramy tutaj na Arenie Lublin pozwoli nam na pewną swobodę technicznej gry, którą nie zawsze udaje się nam stworzyć z ligowym rywalem. Będzie to także doskonała okazja do głębszej analizy trenerskiej poszczególnych zawodników. Jestem przekonany, że każdy kibic, który jutro przyjdzie na mecz będzie zadowolony z przebiegu gry – kończy Nowak.

Jutrzejsza impreza to nie tylko popołudniowy mecz na boisku głównym. Od godziny 12:00 na błoniach Areny rozpocznie się festyn rodzinny z atrakcjami dla najmłodszych. O godzinie 14:00 fani Motoru i Śląska rozegrają mecz na boisku bocznym. Kolejną sportową atrakcją będzie pojedynek Oldbojow Motoru i Śląska. Składy, w których wystąpią starsi zawodnicy udowodnią, że ten mecz będzie równie emocjonujący i na wysokim poziomie piłkarskim.

Drużyny oldbojów prezentować się będą w następujących składach:
Śląsk: Maciej Zdrojewski, Jacek Podemski, Bronisław Jakiel, Krzysztof Rodak, Jacek Jaracz, Rafał Obała, Robert Tkaczyk, Piotr Tęsiorowski, Tomasz Moskal, Robert Rosiński, Piotr Brzęczek, Zbigniew Mandziejewicz, Bogdan Draczyński, Andrzej Górniak, Romuald Szukiełowicz, Arkadiusz Górka.
Motor: Marek Sadowski, Jarosław Góra, Kazimierz Gładysiewicz, Tomasz Jasina, Janusz Dec, Grzegorz Komor, Mirosław Zagrodniczek, Siergiej Michajłow, Mariusz Sawa, Krystian Okoniewski, Marcin Syroka, Andrzej Gutek, Marcin Popławski, Marek Leszczyński.

W celu uniknięcia kolejek pod kasami, apelujemy o zakup biletu w przedsprzedaży.

Wejściówki na jubileuszowe spotkanie Motor Lublin – Śląsk Wrocław nabywać można:
– online na stronie internetowej www.motorlublin.com.pl;
– w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:30);
– w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6 (codziennie przez całą dobę);
– w kasach Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00 oraz w dniu meczu od godz. 10:00).

Od dzisiaj za bilety zakupione drogą internetową na stronie www.motorlublin.com.pl można już płacić za pomocą przelewów internetowych.

Sponsorem Głównym 65-lecia Motoru została firma „LUK” Jacek Wysokiński, natomiast Partnerem Głównym jest firma LOTTO.

lotto

Komentarze