czwartek, 15 października 2015, 23:14

Pokonać Orlęta!

IMG_1272W piątkowy wieczór w ramach kolejki III ligi Motorowcy zmierzą się na Arenie Lublin z Orlętami Radzyń Podlaski.

Podopieczni Damiana Panka w minionej kolejce byli sprawcami największej niespodzianki. Pokonali bowiem u siebie faworyzowaną Resovię Rzeszów i obecnie tracą tylko dwa punkty do bezpiecznego miejsca w tabeli. Motor w minionej kolejce nie grał ze względu na obchody jubileuszu 65-lecia, ale i tak zachował fotel lidera. Na odległość jednego punktu zbliżyły się jednak Karpaty Krosno, a trzecie miejsce ze stratą dwóch „oczek” zajmuje Stal Rzeszów.

Przed startem obecnego sezonu z Radzynia Podlaskiego do Motoru przeszedł Tomasz Tymosiak. W ostatniej chwili Orlęta na Motor zamienił również Filip Drozd, który był bardzo bliski podpisania umowy z radzyńskim klubem. Obaj stanowią teraz o sile ofensywnej żółto-biało-niebieskich. Z kolei najlepszym strzelcem w zespole Damiana Panka jest ex-Motorowiec Damian Szpak, który w tych rozgrywkach zdobył już 8 goli.

Mecze pomiędzy Motorem a Orlętami na Arenie kończyły się do tej pory zwycięstwami lubelskiej drużyny. W rozgrywkach pucharowych lublinianie pokonali zespół z Radzynia 2:1, a w lidze zwyciężyli 4:2.

Rozjemcą w piątkowym meczu będzie pan Marek Pająk z Mielca. Pierwszy gwizdek o godz. 19.00 – zapraszamy!

Komentarze