Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
piątek, 30 października 2015, 20:10

Motor pokonał Cracovię 2:1

Centralna Liga JuniorówW rozegranym dzisiaj spotkaniu 14. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Motor Lublin pokonał zespół Cracovii 2:1.

Spotkanie w podkrakowskiej Wieliczce rozpoczęło się o godz. 14:00. W pierwszej odsłonie meczu nie było wielu sytuacji podbramkowych, a nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki mieli gospodarze.

Po przerwie oba zespoły przystąpiły do nieco odważniejszych ataków. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Cracovii, ale stracona bramka podziałała mobilizująco na Motorowców, którzy z impetem ruszyli do ataków. Stan rywalizacji wyrównał w 80. minucie Maciej Welman. Siedem minut później celną główką popisał się Szymon Kamiński i tym samym wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Motor Lublin kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Jakuba Bednary w ostatnich minutach meczu. Dzięki tej wygranej lublinianie utrzymali czwartą lokatę i tracą tylko „oczko” do trzeciego UKS-u SMS Łódź.

Cracovia – Motor Lublin 1:2 (0:0)