Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
sobota, 31 października 2015, 10:39

Ligowe ostatki na Arenie

IMG_1102Dziś o 19.00 Motor w ostatnim tegorocznym meczu ligowym zmierzy się z Lewartem Lubartów.

Lewart po dotychczasowych spotkaniach zajmuje 14. lokatę z osiemnastoma punktami na koncie. Podopieczni Grzegorza Białka jak na beniaminka spisują się całkiem nieźle w gościach. Jak dotąd pokonali oni na wyjeździe Chełmiankę i Avię oraz przywieźli po punkcie z Jarosławia, Tuczemp i Sieniawy. Motor co prawda u siebie jeszcze nie przegrał, ale goście z Lubartowa na pewno nie oddadzą kompletu punktów bez walki.

Do składu Motoru powraca Rafał Król, który w ostatnim czasie trenował indywidualnie. Na pewno 26-letni pomocnik poszerzy pole manewru Dominika Nowaka w środku pola. W bramce Krzysztofa Żukowskiego zastąpi Maciej Zagórski, bo po spotkaniu w Przemyślu podstawowy golkiper Motoru obejrzał czwartą żółtą kartkę, która wyklucza go z gry.

Swoje 24. urodziny obchodzi dziś Filip Drozd, który jak na razie zdobył pięć bramek i w meczu z Lewartem z pewnością będzie chciał poprawić swój dorobek. Wysokie zwycięstwo Motoru byłoby dla niego wspaniałym prezentem.

Czy Motor sięgnie po dwunaste w tym sezonie i dziewiąte u siebie zwycięstwo? Przekonamy się wieczorem. Pierwszy gwizdek sędziego Iwanowicza o godz. 19.00. Do zobaczenia na Arenie!

Komentarze