wtorek, 15 grudnia 2015, 15:12

Motor w szkole: wizyta w Pallotyńskim Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Lublinie

Na zakończenie spotkania uczniowie szkoły zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami Motoru (fot. Tomasz Lewtak)

Na zakończenie spotkania uczniowie szkoły zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami Motoru (fot. Tomasz Lewtak)

W dniu dzisiejszym (wtorek, 15 grudnia br.) Krzysztof Żukowski, Maciej Zagórski i Piotr Piekarski wraz z trenerem bramkarzy Karolem Herdą odwiedzili Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie.

Wizyta w szkole rozpoczęła się od spotkania zawodników i trenera z dyrektorem placówki ks. Andrzejem Zelekiem. Po krótkiej rozmowie, której głównymi tematami było życie codzienne szkoły oraz oczywiście piłka nożna, Motorowcy przenieśli się do sali gimnastycznej, gdzie czekali już na nich uczniowie gimnazjum i liceum.

Na początku zawodnicy wraz trenerem musieli zmierzyć się z pytaniami zadawanymi przez prowadzących spotkanie uczniów. Żółto-biało-niebiescy opowiadali o swoich początkach z piłką nożną, poprzednich klubach, treningach z drużyną, a także o tym jak wygląda życie piłkarza na co dzień. Nie zabrakło również pytań z sali. Uczniowie wypytywali Motorowców m.in. o ich ulubione kluby zagraniczne, czy też o ich piłkarskich idoli.

W drugiej części spotkania ucząca się w miejscowym gimnazjum i liceum młodzież miała okazję stanąć oko w oko z zawodnikami Motoru i spróbować swoich sił w rzutach karnych. Na najlepszych strzelców oraz bramkarzy czekały przygotowane przez klub żółto-biało-niebieskie gadżety.

Spotkanie zakończyło się zdjęciem grupowym, po którym zawodnicy oraz trener musieli poświęcić dłuższą chwilę na rozdawania autografów oraz wspólne zdjęcia z uczniami.

Motor Lublin serdecznie dziękuje za zaproszenie Pallotyńskiemu Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącemu im. Stefana Batorego w Lublinie. Liczymy, że dzisiejsza wizyta nie będzie ostatnią i już niedługo będziemy mogli po raz kolejny odwiedzić progi Waszej szkoły!

Komentarze