Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
poniedziałek, 21 grudnia 2015, 14:22

Pol-Inowex dołączył do grupy Partnerów Biznesowych Motoru Lublin

polinowexKolejną firmą, która w ostatnich dniach zdecydowała się dołączyć do grupy Partnerów Biznesowych Motoru Lublin jest Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.

Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A. jest prywatnym przedsiębiorstwem świadczącym kompleksowe usługi w zakresie demontażu i relokacji (przenoszenia) całych zakładów przemysłowych lub ich zorganizowanych części technologicznych. Jest to specjalistyczna działalność polegająca na rozmontowaniu fabryki, linii produkcyjnej lub wielkogabarytowego urządzenia przemysłowego w taki sposób, aby były one możliwe do zmontowania i uruchomienia w innym miejscu, najczęściej w innym kraju. Typowy projekt demontażowy składa się ze znakowania wszystkich urządzeń, skanowania 3D, demontażu, pakowania i załadunku urządzeń do kontenerów. Niektóre projekty zawierają również transport i powtórny montaż w nowym miejscu.

Pol-Inowex działa na rynku międzynarodowym m.in. w następujących dziedzinach przemysłu:
– branża energetyczna;
– przemysł celulozowo-papierniczy;
– cukrownictwo;
– przemysł chemiczny;
– branża cementowa;
– przemysł motoryzacyjny;
– branża tworzyw sztucznych.

Pol-Inowex został założony w 1992 roku w Lublinie.

 

Pol-Inowex Sp. z o.o. S.K.A.
ul. Handlowa 8
20-387 Lublin

tel.: (+48) 81 751 80 56
fax: (+48) 81 751 80 59
email: info@polinowex.pl

www.polinowex.pl

Komentarze