środa, 20 stycznia 2016, 10:38

Bank Zachodni WBK został Partnerem Biznesowym Motoru Lublin

bzwbkKlub Biznesu Motoru Lublin powiększył się o kolejną firmę. Do grona Partnerów Biznesowych Motoru zdecydował się dołączyć Bank Zachodni WBK. Bank wspierać będzie działalność Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

bankzachodniwbkBank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

Jest jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje.

Klientom oferuje kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Dla Banku Zachodniego WBK największą wartością są relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego też bank pomaga im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala bankowi na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 850) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance.

Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Banco Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

 

Bank Zachodni WBK
4 Oddział w Lublinie
ul. Krakowskie Przedmieście 37
20-950 Lublin
tel.: 81 528 71 10
fax: 81 528 71 13 (40)

www.bzwbk.pl

Tagi:
Komentarze