Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
sobota, 30 stycznia 2016, 20:02

Drugi sparing Juniorów Starszych i druga wygrana

Centralna Liga JuniorówPrzygotowujący się do rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów młodzi zawodnicy Motoru Lublin zwyciężyli w drugim w tym roku meczu sparingowym.

Przed tygodniem Juniorzy Starsi Motoru Lublin zmierzyli się z Opolaninem Opole Lubelskie wygrywając spotkanie 1:0. Tym razem wyższość młodych Motorowców uznać musiał zespół Piaskovii Piaski. Rozgrywany na bocznym boisku Areny Lublin sparing zakończył się wysokim zwycięstwem żółto-biało-niebieskich 6:2. Bramki dla Motoru strzelali: Maciej Welman (dwa gole), Norbert Pioś, Dorian Goliszewski, a także testowany zawodnik, który podobnie jak Maciej Welman wpisał się na listę strzelców dwukrotnie.

 

Motor Lublin – Piaskovia Piaski 6:2 (2:2)
Zawodnik testowany x2, Maciej Welman x2, Norbert Pioś, Dorian Goliszewski

 

W kolejnym meczu sparingowym żółto-biało-niebiescy zmierzą się z Ruchem Ryki. Mecz rozegrany zostanie w przyszłą sobotę (6 lutego br.) o godzinie 10:00 na bocznym boisku Areny Lublin.

Komentarze