sobota, 30 stycznia 2016, 20:11

Przegrana Motoru z Pogonią Siedlce w pierwszym sparingu

W lipcu ubiegłego roku w meczu sparingowym Motor zremisował z Pogonią Siedlce 2:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W swoim pierwszym w tym roku meczu sparingowym Motor Lublin przegrał w Siedlcach z miejscową Pogonią 0:2.

Bramki dla rywali Motoru strzelali: Adam Duda z rzutu karnego w 30. minucie meczu, a także Kamil Dmowski w 77. minucie spotkania.

W przyszłą sobotę (6 lutego br.), w kolejnym meczu kontrolnym Motor podejmować będzie Orlęta Radzyń Podlaski. Mecz rozegrany zostanie na bocznym boisku Areny Lublin. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 2:0 (1:0)
Duda 30′ (z karnego), Dmowski 77′

Motor: Zagórski (81′ Andrzejkiewicz) – Prusinowski (46′ Kowalczyk), Komor (46′ Maliszewski), Gieraga (69′ Komor), Szywacz (46′ Dykyy), Michota (46′ Muszyński), Piekarski (46′ Tymosiak), Kamiński (46′ Król), Drozd (46′ Bednara), Mroczek (46′ Stachyra), Myśliwiecki (46′ Witkowski)