Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
piątek, 5 lutego 2016, 10:48

W sobotę Motor zagra z Orlętami Radzyń Podlaski, a Juniorzy Starsi z Ruchem Ryki

Sobotnie mecze sparingowe rozegrane zostaną na bocznym boisku Areny Lublin (boisko ze sztuczną nawierzchnią) (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Sobotnie mecze sparingowe rozegrane zostaną na bocznym boisku Areny Lublin (boisko ze sztuczną nawierzchnią) (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Motoru Lublin rozegrają jutro swój drugi mecz kontrolny. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będą Orlęta Radzyń Podlaski.

Zespół z Radzynia Podlaskiego po pierwszej części sezonu zajmuje 7. miejsce w tabeli III ligi gr. lubelsko-podkarpackiej, tracąc do Motoru 11 punktów. W rozegranym w październiku ubiegłego roku spotkaniu ligowym pomiędzy Motorem i Orlętami górą byli żółto-biało-niebiescy, którzy zwyciężyli na Arenie Lublin 4:0.

Tym razem oba zespoły w ramach przygotować do rundy rewanżowej III ligi zmierzą się ze sobą w spotkaniu kontrolnym. Mecz rozegrany zostanie w sobotę (6 lutego br.) o godzinie 12:00 na bocznym boisku Areny Lublin (boisko ze sztuczną nawierzchnią).

Dwie godziny przed sparingiem żółto-biało-niebieskich z Orlętami Radzyń Podlaski na tym samym boisku rozpocznie się mecz Juniorów Starszych z dwunastą drużyną lubelskiej ligi okręgowej – Ruchem Ryki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na oba spotkania. Wstęp wolny.

Motor Lublin (CLJ) – Ruch Ryki (sobota, 06.02.2016, godz. 10:00, boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski (sobota, 06.02.2016, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin)

Pełny terminarz sparingów Motoru Lublin znaleźć można pod tym linkiem.

Komentarze