Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
sobota, 13 lutego 2016, 16:40

Zwycięstwo Motoru w sparingu ze Stalą Stalowa Wola

Krystian Mroczek w walce o piłkę z zawodnikiem Stali Stalowa Wola (fot. Tomasz Lewtak)

W rozegranym dzisiaj na bocznym boisku Areny Lublin meczu kontrolnym Motor Lublin pokonał II-ligową Stal Stalową Wolę 2:0.

Obie bramki dla żółto-biało-niebieskich padły w drugiej części spotkania. Pierwszą bramkę w meczu strzałem głową zdobył 57. minucie spotkania Aleksander Komor. Trzy minuty później wynik ustalił Paweł Myśliwiecki.

13.02.2016, godz. 12:00, Boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Aleksander Komor 57′, Paweł Myśliwiecki 60′

Wyjściowa jedenastka Motoru: Żukowski – Prusinowski, Gieraga, Komor, Dykyy, Stachyra, Piekarski, Bednara, Mroczek, Piątek, Myśliwiecki.

W meczu zagrali także: Tadrowski, Król, Tymosiak, Ilczuk, Brudz, Witkowski.

W kolejnym sparingu Motor zmierzy się w Radomiu z miejscową Bronią. Ten mecz już w przyszłą sobotę.