Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
piątek, 19 lutego 2016, 13:20

Jutro Motor zagra z Bronią Radom

Przed tygodniem Motor pokonał w meczu sparingowym Stal Stalową Wolę 2:0 (fot. Tomasz Lewtak)

Przed tygodniem Motor pokonał w meczu sparingowym Stal Stalową Wolę 2:0 (fot. Tomasz Lewtak)

Przygotowujący się do rundy wiosennej zawodnicy Motoru Lublin rozegrają jutro kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich w sobotnim sparingu będzie zespół Broni Radom.

Broń Radom to drużyna występująca na co dzień w rozgrywkach łódzko-mazowieckiej III ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje 12. miejsce w tabeli ligi z dorobkiem 19 punktów. W swoim ostatnim meczu sparingowym Broń pokonała wicelidera świętokrzyskiej IV ligi – Pogoń Staszów 4:0.

Spotkanie kontrolne Broń Radom – Motor Lublin odbędzie się jutro (20 lutego br.) o godzinie 12:00 w Radomiu. Z kolei 2 godziny wcześniej, czyli o godzinie 10:00 na bocznym boisku Areny Lublin Juniorzy Starsi Motoru Lublin rozegrają sparing z wiceliderem lubelskiej klasy okręgowej – Stalą Poniatowa. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Wstęp wolny.


Komentarze