Sprzedaż biletów i karnetów w siedzibie klubu na Arenie Lublin w dni robocze w godz. 10:00-16:00, całodobowo w Lombardach Amsterdam
przy ul. Lwowskiej 6d i Pl. Dworcowym 4 oraz na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu
.
niedziela, 28 lutego 2016, 18:06

Porażka Juniorów Starszych w sparingu z Victorią Żmudź

Centralna Liga JuniorówJuniorzy Starsi Motoru Lublin przegrali w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów z drużyną Victorii Żmudź 1:2.

Jedyną bramkę w meczu dla żółto-biało-niebieskich zdobył w 60. minucie spotkania Piotr Kożuchowski.

W przyszłą niedzielę Juniorzy Starsi Motoru Lublin rozegrają pierwszy po przerwie zimowej mecz ligowy. Żółto-biało-niebieskich czeka wyjazd do Ełku, gdzie w ramach 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów rozegrają spotkanie z drużyną miejscowego MKS-u.

28.02.2016, godz. 11:00, Boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Victoria Żmudź 1:2 (0:1)
Piotr Kożuchowski 69′ – Kamil Nowicki 26′, zawodnik testowany 54′

Motor: Makowski (46′ Andrzejkiewicz) – Kożuchowski, Mitura, Maliszewski, Gołębiowski, Ilczuk, Pioś, Chodziutko, Czajka, Bednara, Waniowski. Grali także: Matys, Tadrowski.