Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
sobota, 5 marca 2016, 09:42

Juniorzy Starsi Motoru Lublin wznawiają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów

Centralna Liga JuniorówPo zimowej przerwie wracają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów z udziałem zespołu Juniorów Starszych Motoru Lublin.

W swoim pierwszym meczu w rundzie wiosennej obecnych rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z drużyną MKS-u Ełk.

Obie ekipy zmierzył się już ze sobą w ramach 4. kolejki obecnego sezonu CLJ. W rozegranym w Lublinie spotkaniu górą byli Motorowcy, którzy pokonali zespół przyjezdnych 5:1. Bramki dla żółto-biało-niebieskich w tamtym meczu strzelali: Michał Maliszewski (dwa gole), Jakub Bednara oraz Przemysław Ilczuk, natomiast jedno trafienie było golem samobójczym zawodnika z Ełku.

Po rundzie jesiennej MKS Ełk zajmuje przedostatnie, 15. miejsce w tabeli ligi z dorobkiem 12 punktów po 18 meczach (bilans spotkań: 3-3-12).

Mecz 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów: MKS Ełk – Motor Lublin rozegrany zostanie w niedzielę, 6 marca br. o godzinie 12:00.

Tagi:
Komentarze