Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
poniedziałek, 14 marca 2016, 18:54

Motor Lublin wziął udział w „Nocy w Staszicu”

W ostatni piątek reprezentacja Motoru Lublin wzięła udział w „Nocy w Staszicu”, imprezie organizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Lublinie mieszczącym się przy Al. Racławickich 26.

W lubelskim liceum drużynę żółto-biało-niebieskich reprezentowali: Paweł Socha, Maciej Zagórski, Piotr Piekarski, Damian Falisiewicz, Rafał Król oraz trenerzy – Tomasz Złomańczuk i Karol Herda.

Zawodnicy Motoru pod czujnym okiem trenerów drużyny rozegrali z uczniami szkoły mecz w halową piłkę nożną, który poprzedzony został koszykarską rozgrzewką. Po spotkaniu, w którym padło wiele goli żółto-biało niebiescy wręczyli uczniom pamiątkowe kalendarze z autografami. Jak podczas każdej z wizyt Motorowców w szkole nie obyło się także bez wspólnych zdjęć z piłkarzami i trenerami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej wizyty.

Komentarze