Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
środa, 16 marca 2016, 20:34

Retransmisja meczu pucharowego Motor Lublin – KS Lublinianka już dostępna w telewizji Lubelska.tv

Pierwsza retransmisja z meczu pucharowego Motor Lublin - KS Lublinianka jest już dostępna na stronie telewizji Lubelska.tv (fot. Tomasz Lewtak)

Pierwsza retransmisja z meczu pucharowego Motor Lublin – KS Lublinianka jest już dostępna na stronie telewizji Lubelska.tv (fot. Tomasz Lewtak)

Wszystkich kibiców, którzy chcieliby ponownie przeżyć emocje związane z sobotnim meczem pucharowym Motoru z Lublinianką zapraszamy do oglądania retransmisji z tego spotkania w telewizji Lubelska.tv.

Z kolei już w najbliższą sobotę bezpośrednia relacja na żywo z Areny Lublin, gdzie w meczu 20. kolejki III ligi gr. lubelsko-podkarpackiej Motor Lublin zmierzy się z zespołem Tomasovii Tomaszów Lubelski.

20. kolejki III ligi gr. lubelsko-podkarpackiej:
Motor Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski:
– sobota, godz. 18:45 (na żywo).

Kanał Lubelska.tv znaleźć można internecie (link) oraz sieci kablowej UPC (kanał 30 lub 350).

Komentarze