środa, 16 marca 2016, 13:01

Sprzedaż biletów online wznowiona! Zapraszamy do nabywania wejściówek na mecz ligowy z Tomasovią!

sprzedazonlineW dniu dzisiejszym została wznowiona sprzedaż biletów za pośrednictwem internetu. Bilety nabywać można na stronie bilety.motorlublin.eu.

W chwili obecnej na stronie prowadzona jest przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie ligowe Motoru z Tomasovią Tomaszów Lubelski (19 marca br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Przypominamy, iż po zakupie wejściówki na mecz przez system sprzedaży online kibic otrzymuje na maila zwrotną wiadomość wraz z linkiem do biletu w formacie .pdf, który należy wydrukować na zwykłym papierze A4 i odciąć wzdłuż linii wyznaczonej na wydruku, tak aby zmieścił się w czytniku znajdującym się przy kołowrotach wejściowych na stadion.

W pojedynczych sytuacjach czas oczekiwania na e-mail z biletem może wydłużyć się do 1-2 godzin. W przypadku, gdy płatność została dokonana, a po upływie ok. 2 godzin wiadomość mailowa z biletem nie dociera, prosimy o kontakt: bilety@motorlublin.eu.

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest do piątku włącznie. W dniu meczu ceny wejściówek wzrosną. Cennik biletów znaleźć można tutaj. Informacje o punktach sprzedaży biletów znajdują się pod tym linkiem.

Bilety na mecz z Tomasovią oraz karnety obowiązujące na wszystkie mecze ligowe nabywać można także w stacjonarnych punktach sprzedaży:

– w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5
(codziennie w dni robocze w godz. 9:00-16:00)

– w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4
(codziennie przez całą dobę)

– w kasach biletowych Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1
(w środę, czwartek i piątek w godz. 16:00-19:00 oraz w dniu meczu od godziny 10:00)

Komentarze