sobota, 26 marca 2016, 06:56

Przedświąteczny obowiązek – wygrać w Boguchwale!

IMG_1520Przed Motorowcami pierwszy z siedmiu wyjazdów pozostałych do zakończenia rozgrywek. W Wielką Sobotę żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Boguchwale z Izolatorem.

„Izolacja” po 20 kolejkach zajmuje dopiero 16. pozycję z dorobkiem 20 punktów. W pierwszym tegorocznym meczu podopieczni Grzegorza Opalińskiego przegrali w Rzeszowie z Resovią 0:2 i do bezpiecznej strefy tracą już jedenaście punktów.

Jesienią na Arenie Lublin Motor bez większych problemów pokonał Izolatora 6:1 (2:1), chociaż gola jako pierwsi zdobyli zawodnicy gości. Równie udana była ostatnia wyprawa Motorowców do Boguchwały – lublinianie wygrali 3:0, a jedną z bramek zdobył Kamil Stachyra, który wrócił już do treningów i w sobotę będzie do dyspozycji trenera. Zdolny do gry jest również Kamil Wolski, a pod dużym znakiem zapytania stoi jedynie występ Rafała Króla.

Motor wydaje się być murowanym faworytem tego pojedynku, tym bardziej, że do Boguchwały wybiera się spora grupa lubelskich fanów, którzy żywiołowym dopingiem chcą sprawić, by Motorowcy czuli się na IzoArenie jak u siebie. Należy jednak pamiętać, że punktów nikt w tej lidze nie odda bez walki. Szczególnie Izolator, który ligowych „oczek” potrzebuje jak tlenu, by przedłużyć swoje szanse na utrzymanie.

Pierwszy gwizdek sędziego już o godz. 11:00.

Komentarze