piątek, 1 kwietnia 2016, 22:19

Jutro mecz z JKS 1909 Jarosław

Przeciwnikiem Motoru w jutrzejszym meczu będzie drużyna JKS 1909 Jarosław (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Przeciwnikiem Motoru w jutrzejszym meczu będzie drużyna JKS 1909 Jarosław (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Już jutro o godzinie 19:00 na Arenie Lublin rozegrany zostanie kolejny mecz ligowy Motoru Lublin.

W meczu 22. kolejki lubelsko-podkarpackiej III ligi żółto-biało-niebiescy zmierzą się z zajmującą aktualnie 7. miejsce w tabeli drużyną JKS 1909 Jarosław. Prowadzeni przez byłego szkoleniowca Motoru Lublin, Mariusza Sawę piłkarze z Jarosławia rozpoczęli wiosenne rozgrywki od remisu (1:1 z Polonią Przemyśl) i dwóch porażek (przegrana 1:2 z Lewartem i 0:2 z Resovią). Wszystko wskazuje na to, iż drużynę JKS-u czeka jutro kolejna ciężka przeprawa.

Oprócz związanego z Motorem trenera jarosławian, Mariusza Sawy, w jutrzejszym spotkaniu zobaczymy także Valeri’ego Sokolenkę, który do niedawna występował w żółto-niebieskich-barwach.

Początek meczu Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław o godzinie 19:00 (Arena Lublin).

Jutro swoje mecze rozegrają także juniorskie drużyny Motoru Lublin. O godzinie 11:00 na bocznym boisku Areny Lublin Juniorzy Młodsi Motoru zmierzą się z zespołem Stali Mielec w ramach 3. kolejki Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych. Z kolei o godzinie 16:00 w Warszawie Juniorzy Starsi zagrają z wiceliderem Centralnej Ligi Juniorów – Legią Warszawa (23. kolejka spotkań).


Komentarze