Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
wtorek, 5 kwietnia 2016, 20:52

Zapraszamy zorganizowane grupy dzieci i młodzieży na mecz finałowy Lubelskiego Pucharu Polski 2015/2016: Motor Lublin – Avia Świdnik

Piłkarze Motoru Lublin dziękują kibicom za doping (fot. Łukasz Wiszniewski / archiwum)

Piłkarze Motoru Lublin dziękują kibicom za doping (fot. Łukasz Wiszniewski / archiwum)

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy dzieci i młodzieży (ze szkół, ośrodków wychowawczych, domów dziecka itp.) na przyszłotygodniowe spotkanie finałowe Lubelskiego Pucharu Polski 2015/2016: Motor Lublin – Avia Świdnik (środa, 13 kwietnia br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Wstęp na mecz z Avią, jak i również na wszystkie pozostałe spotkania ligowe i pucharowe Motoru Lublin dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży jest BEZPŁATNY.

Aby grupa zorganizowana mogła wziąć udział w meczu należy przesłać na adres e-mail marketing@motorlublin.eu zgłoszenie zawierające:

– listę osób, które chcą wziąć udział w danym spotkaniu Motoru, w tym także opiekuna/ów grupy (imiona, nazwiska, numery PESEL);
– nazwę placówki;
– dane kontaktowe (imię i nazwisko oraz numer telefonu) do osoby odpowiedzialnej za grupę.

Minimalna liczba osób w zgłaszanej grupie to 11 (10 podopiecznych + 1 opiekun). Na każdych 10 podopiecznych 1 opiekun wchodzi na mecz bezpłatnie.

Grupy zgłaszać można najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem danego meczu.

Komentarze