Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 14 kwietnia 2016, 15:14

Powstał Klub Wybitnego Motorowca. Marcin Syroka pierwszym wyróżnionym

kwmMotor Lublin SA powołał do życia Klub Wybitnego Motorowca, którego celem jest uhonorowanie najwybitniejszych i najbardziej zasłużonych osób związanych z żółto-biało-niebieskimi barwami – piłkarzy oraz trenerów, którzy mieli największy wkład w sportowe dokonania Motoru Lublin.

Członkami Klubu Wybitnego Motorowca zostać mogą zawodnicy oraz szkoleniowcy Motoru, którzy spełniają określone kryteria (szczegółowe informacje na stronie http://motorlublin.eu/klub-wybitnego-motorowca/).

Z kolei pełną listę zawodników oraz trenerów Motoru Lublin, którzy zostali członkami Klubu Wybitnego Motorowca znaleźć można na stronie http://motorlublin.eu/czlonkowie-klubu-wybitnego-motorowca/.

Marcin Syroka odbiera z rąk wiceprezydenta Lublina Krzysztofa Komorskiego koszulkę z numerem 387 (fot. Tomasz Lewtak)

Marcin Syroka odbiera z rąk wiceprezydenta Lublina Krzysztofa Komorskiego koszulkę z numerem 387 (fot. Tomasz Lewtak)

Klub cyklicznie zapraszać będzie zasłużonych dla Motoru piłkarzy oraz trenerów na mecze rozgrywane na Arenie Lublin, aby uroczyście uhonorować ich przy zgromadzonych na trybunach kibicach. Pierwszą osobą, która podczas środowego meczu finałowego Lubelskiego Pucharu Polski: Motor Lublin – Avia Świdnik oficjalnie dołączyła do Klubu Wybitnego Motorowca jest mający na swoim koncie najwięcej ligowych występów w żółto-biało-niebieskich barwach (387 meczów) Marcin Syroka.

Marcin Syroka jest wychowankiem BKS-u Lublin. Do Motoru trafił wiosną 1996 roku. W sezonie 2001/2002 wywalczył z Motorem awans do III ligi, a 5 lat później na zaplecze Ekstraklasy (dawna II liga). W żółto-biało-niebieskich barwach rozegrał 387 meczów ligowych, w których strzelił łącznie 56 bramek. Po raz ostatni wystąpił w drużynie Motoru w meczu ligowym z ŁKS-em Łódź 5 czerwca 2010 roku (0:3, 34. kolejka I ligi sezonu 2009/2010).

Prezes Motoru Lublin wręcza Marcinowi Syroce Złotą Kartę Motoru Lublin, która uprawnia do darmowego wstępu na trybunę VIP na wszystkie mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Prezes Motoru Lublin wręcza Marcinowi Syroce Złotą Kartę Motoru Lublin, która uprawnia do darmowego wstępu na trybunę VIP na wszystkie mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Wszystkich byłych trenerów oraz zawodników Motoru Lublin, którzy znaleźli się na liście członków Klubu Wybitnego Motorowca (lista dostępna pod linkiem http://motorlublin.eu/czlonkowie-klubu-wybitnego-motorowca/), a nie posiadają jeszcze wydanego przez Motor darmowego karnetu na mecze żółto-biało-niebieskich prosimy o kontakt z klubem pod nr tel. 519 519 276, na adres e-mail: marketing@motorlublin.eu, bądź też o zgłaszanie się do siedziby klub na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej 1.


Komentarze