piątek, 15 kwietnia 2016, 15:38

Zbiórka dla Gniewka podczas jutrzejszego meczu z Sokołem. W Lubartowie festyn charytatywny

received_10204819108551212Podczas jutrzejszego meczu Motoru Lublin z Sokołem Sieniawa prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla 7-miesięcznego Gniewka Pasiaka z Lublina.

Gniewek urodził się ze złożoną wadą serca i niedorozwojem nerwów wzrokowych. Zebrane podczas meczu pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie nerwu wzrokowego w Bangkoku oraz na trzecią operację serca w Niemczech. Na oba cele potrzebne jest aż 260 tysięcy złotych, dlatego też gorąco zachęcamy do wsparcia akcji i dziękujemy za każdą wrzuconą do puszki złotówkę.

Motor Lublin włączył się już do akcji przekazując koszulkę z autografami zawodników, która została wylicytowana za 550 zł, a jej wręczenie szczęśliwemu nabywcy nastąpiło podczas ligowego meczu z Tomasovią.

DSC_1514

Akcję wesprzeć można także licytując przedmioty w grupie „Aukcje dla Gniewka” na Facebooku https://www.facebook.com/groups/101752163549562/.

 
Z kolei w niedzielę, w Amfiteatrze Miejskim w Lubartowie odbędzie się festyn charytatywny na rzecz poszkodowanego w wypadku samochodowym piłkarza Wólczanki Wólka Pełkińska, Krystiana Pydycha.

W trakcie trwania festynu odbędzie się licytacja pamiątek przekazanych przez Motor Lublin (koszulka z autografami oraz gadżety klubowe), Górnik Łęczna, Lech Poznań oraz Lewart Lubartów.

Tego samego dnia o godzinie 12:00 w Lubartowie odbędzie się także mecz III ligi: Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska.

Więcej informacji o festynie na poniższej grafice.


festyn_charytatywny

Komentarze