poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 12:39

Zapraszamy na Derby Lublina: KS Lublinianka – Motor Lublin oraz Piłkarski Piknik Rodzinny

Piłkarskie Derby Lublina już w najbliższą sobotę (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Piłkarskie Derby Lublina już w najbliższą sobotę (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Motor Lublin SA, KS Lublinianka, Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”, MOSiR Lublin oraz Arena Lublin serdecznie zapraszają wszystkich kibiców na sobotnie Derby Lublina.

W sobotni wieczór, o godzinie 19:00 na Arenie Lublin rozpocznie się derbowe spotkanie pomiędzy drużynami Lublinianki i Motoru Lublin. Jednak już dwie godziny wcześniej na parkingu przy sektorze D Areny Lublin zacznie się Piłkarski Piknik Rodzinny. W programie pikniku znajdą się m.in. spotkania z piłkarzami Motoru i Lublinianki, nauka kibicowania, gry i zabawy ruchowe, trening piłkarski, zajęcia plastyczne, dmuchańce, czy też darmowy popcorn dla każdego! Wejście na piknik będzie bezpłatne dla posiadaczy biletów na mecz. Na piknik zapraszamy w szczególności całe rodziny wraz z dziećmi, dla których czekać będą piłkarskie atrakcje i zabawy!

Wejściówki na sobotnie Derby Lublina: KS Lublinianka – Motor Lublin zakupić będzie można:

– w siedzibie klubu KS Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego 19 (od wtorku do piątku w godzinach 16:00-18:00 – sprzedaż biletów dla kibiców Lublinianki);

– w kasach biletowych nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od wtorku do piątku w godzinach 13:00-18:00, w sobotę od godziny 10:00);

– w Lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4 – naprzeciwko Dworca Głównego PKP
(od wtorku codziennie przez całą dobę).

Sprzedaż biletów online od wtorku na stronie bilety.motorlublin.eu.

Przypominamy, iż przy zakupie biletów (również dla dzieci) wymagane jest podanie numeru PESEL (zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych), natomiast przy wejściu na stadion należy posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Ceny biletów na sobotnie spotkanie derbowe będą takie same jak na mecze ligowe Motoru Lublin.

cennik-derby

derby_Motor_Lublinianka_e_plakat

Komentarze