wtorek, 26 kwietnia 2016, 09:53

Rekrutacja do Gimnazjum nr 6 w Lublinie – klasa profilowana w piłce nożnej

MotorGimnazjum nr 6 w Lublinie oraz Akademia Piłkarska Motor Lublin zaprasza wszystkich zainteresowanych do klasy profilowanej 1F w piłce nożnej organizowanej przez Akademię Piłkarską Motoru Lublin.

W Gimnazjum nr 6 w ZSO nr 4 (ul. Tumidajskiego 6a) przy współpracy z Akademią Piłkarską Motor Lublin zostanie uruchomiona klasa piłkarska (oznaczona jako 1F) dla rocznika 2003. Jest to już kolejny rok, gdzie w gimnazjum powstanie klasa Motoru, od roku bowiem uczęszczają tam chłopcy z rocznika 2002. Trenerem w klasie 2002 i 2003 będzie Jarosław Grajper, który będzie też wychowawcą klasy 2003.

Swoją opinią na temat funkcjonowania klas profilowanych Akademii Piłkarskiej Motor Lublin podzielił się trener Jarosław Grajper, prowadzący zajęcia w jednej z takich właśnie klas. – Dostrzegam szereg korzyści płynących z uczęszczania do klasy Akademii Piłkarskiej Motor Lublin w Gimnazjum nr 6 w Lublinie. Co więcej jako jedni z nielicznych mamy całoroczny dostęp do orlika. Ponieważ klasa liczy 20 chłopców można pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego ucznia. Do tego dochodzi oczywiście wysoki poziom nauczania. Nie bez znaczenia jest też dobra lokalizacja szkoły, z korzystnym dojazdem komunikacją miejską.

Klasa jest otwarta na chłopców z innych klubów, a także niezrzeszonych, którzy prezentują wysoki poziom sportowy. Stawiamy na otwartość i wysoki poziom – mówi Dariusz Misiurek prezes Akademii. Zależy nam, żeby poziom sportowy był bardzo wysoki, na poziomie kadry województwa dlatego oprócz naszych zawodników liczymy, że do klasy pójdą inni chłopcy z Lublina i okolic np., którzy nie dostana się z braku miejsc do G16. Myślę, że mamy co zaoferować – sale, orlik, który być może będzie na zimę przykryty balonem, wykształconego i ambitnego nauczyciela.

Szczegółowych informacji udziela trener Jarosław Grajper (nr tel. 506 798 438).

Klasa piłkarska Akademii Motor Lublin oferuje:
– zintegrowany, wysokiej klasy program szkolenia piłkarskiego;
– wysoki poziom nauczania;
– wykwalifikowaną kadrę – trener Jarosław Grajper, który będzie nauczycielem w klasie i trenerem rocznika 2003 w lidze wojewódzkiej (obecnie trener grupy podstawowej w roczniku 2002 oraz koordynator szkolenia grup młodszych);
– obiekty (orlik, halę i boisko na terenie gimnazjum, basen w pobliskiej szkole podstawowej) – w roku 2016 planowane jest zadaszenie orlika balonem na zimę czego nie posiada, żadne boisko w Lublinie;
– systematyczne wyposażenie w indywidualny sprzęt sportowy jak np. ortaliony, dresy czy komplety treningowe;
– naukę w systemie jednozmianowym oraz treningi skoordynowane z zajęciami klubowymi;
– grę w jednej najlepszych drużyn w województwie w roczniku 2003.

Uwaga! Przewidujemy możliwość przyjęcia do klasy zawodników z innych klubów lub niezrzeszonych o wysokim poziomie sportowym warunkiem przyjęcia dla osób nie będących zawodnikami Motoru Lublin jest spełnienie zasad rekrutacji do klasy.

Informacje o zasadach rekrutacji (testy sprawności):
http://zso4.lublin.eu/pl/m/rekrutacja/rekrutacja_do_gimnazjum_nr_6/

Komentarze