Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:49

Ruszyła przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie derbowe: KS Lublinianka – Motor Lublin

BiletyW dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż wejściówek na Wielkie Derby Lublina: KS Lublinianka – Motor Lublin (sobota, 30 kwietnia br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Oprócz biletów na spotkanie derbowe nabywać można już także bilety na wtorkowy mecz Motoru z Piastem Tuczempy (3 maja br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Wejściówki zakupić można:

– w Lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4 – naprzeciwko Dworca Głównego PKP (codziennie przez całą dobę);

– w kasach biletowych nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od wtorku do piątku w godzinach 13:00-18:00, w sobotę od godziny 10:00);

– w kasie biletowej nr 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (wejście od strony Parku Ludowego na wysokości napisu Arena Lublin na elewacji stadionu) (tylko w poniedziałek 2 maja w godz. 13:00-18:00 i tylko bilety na mecz Motoru z Piastem Tuczempy).

Kibice Lublinianki wejściówki na mecz derbowy mogą nabywać w siedzibie klubu KS Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego 19 (od wtorku do piątku w godzinach 16:00-18:00).

Sprzedaż biletów online na stronie bilety.motorlublin.eu.

Przypominamy, iż przy zakupie biletów (również dla dzieci) wymagane jest podanie numeru PESEL (zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych), natomiast przy wejściu na stadion należy posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Ceny biletów na sobotnie spotkanie derbowe są takie same jak na mecze ligowe Motoru Lublin.

Komentarze