wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:49

Ruszyła przedsprzedaż biletów na sobotnie spotkanie derbowe: KS Lublinianka – Motor Lublin

BiletyW dniu dzisiejszym ruszyła przedsprzedaż wejściówek na Wielkie Derby Lublina: KS Lublinianka – Motor Lublin (sobota, 30 kwietnia br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Oprócz biletów na spotkanie derbowe nabywać można już także bilety na wtorkowy mecz Motoru z Piastem Tuczempy (3 maja br., godz. 19:00, Arena Lublin).

Wejściówki zakupić można:

– w Lombardzie Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz przy Placu Dworcowym 4 – naprzeciwko Dworca Głównego PKP (codziennie przez całą dobę);

– w kasach biletowych nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od wtorku do piątku w godzinach 13:00-18:00, w sobotę od godziny 10:00);

– w kasie biletowej nr 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (wejście od strony Parku Ludowego na wysokości napisu Arena Lublin na elewacji stadionu) (tylko w poniedziałek 2 maja w godz. 13:00-18:00 i tylko bilety na mecz Motoru z Piastem Tuczempy).

Kibice Lublinianki wejściówki na mecz derbowy mogą nabywać w siedzibie klubu KS Lublinianka przy ul. Leszczyńskiego 19 (od wtorku do piątku w godzinach 16:00-18:00).

Sprzedaż biletów online na stronie bilety.motorlublin.eu.

Przypominamy, iż przy zakupie biletów (również dla dzieci) wymagane jest podanie numeru PESEL (zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych), natomiast przy wejściu na stadion należy posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Ceny biletów na sobotnie spotkanie derbowe są takie same jak na mecze ligowe Motoru Lublin.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze