środa, 27 kwietnia 2016, 13:18

Salonika Partnerem Wspierającym Motoru Lublin

salonikaDo grona Partnerów Wspierających Motoru Lublin dołączyła firma Salonika.

Salonika jest specjalistyczną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Firma posiada trzy punkty sprzedaży, spośród których głównym jest salon łazienek o powierzchni 1300 m² dedykowany wyłącznie branży łazienkowej i ceramicznej.

salonika salon

Znak szczególny Saloniki to bogata oferta handlowa, którą firma ciągle rozszerza szukając ciekawych propozycji. Salonika współpracuje m.in. z producentami polskimi, włoskimi, hiszpańskimi czy portugalskimi. Firma cyklicznie odwiedza międzynarodowe targi w Bolonii, Walencji i Mediolanie – śledząc zarówno nowinki techniczne, jak i wzornicze trendy. Dzięki temu oferta Saloniki jest zawsze o krok przed konkurencją.

Fakt, że Salonika jest salonem pierwszego wyboru, daje firmie motywację do działania. Salonika kładzie nacisk na oferowanie produktów w każdym segmencie rynku, począwszy od marek premium, poprzez znane marki operujące w średnim i wyższym sektorze, do marek typu basic.

salonzw

Firma zawsze trzyma się zasady – tylko dobre produkty, tylko dobre ceny. To motto przyświecało firmie Salonika od początków jej powstania. Oferta produktowa bazuje na takich markach jak Sant’Agostino, Fap Ceramiche, Cotto d’Este, Refin, Cisa, Unicomstarter, Cercom, Momodesign, Serenissima, Alfalux, Naxos, Peronda, Saloni, Venus, Mapisa, Latina, Keraben, Metropol, Azteca, La Platera, Onix, Vives i wiele innych.

Keraben_Terranova_Bano1_SD

Na przestrzeni lat można zauważyć, że pozytywne postrzeganie Saloniki na rynku buduje się poprzez wysoką jakość produktu i obsługi, pewność, niezawodność i wygodę w dokonywaniu zakupów. Te czynniki wymagają oparcia na solidnych, satysfakcjonujących obydwie strony relacjach z partnerami handlowymi.

 
Adresy punktów Saloniki:

Salonika Design
ul. Związkowa 35, Lublin
tel. 81 740 99 30/37

Salonika ECO
ul. Gospodarcza 42, Lublin
tel. 81 444 35 22

Salonika Radzyń Podlaski
ul. Lubelska 1, Radzyń Podlaski
tel. 83 352 07 03

 
www.salonika.pl
www.facebook.com/salonika.lazienki

Tagi:
Komentarze