Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
poniedziałek, 2 maja 2016, 18:31

Waldemar Fiuta uhonorowany na Arenie

IMG_9202W przerwie sobotniego meczu między Motorem a Lublinianką prezes Motoru Waldemar Leszcz wraz z wiceprezydentem Miasta Lublin panem Krzysztofem Komorskim uroczyście przyjęli Waldemara Fiutę do Klubu Wybitnego Motorowca.

Waldemar Fiuta w barwach Motoru grał w latach 80. ubiegłego stulecia, a więc w czasie, gdy Motor odnosił największe sportowe sukcesy w swojej historii. Występował na pozycji prawego obrońcy, a po zakończeniu piłkarskiej kariery, w sezonie 1995/1996, pełnił funkcję pierwszego trenera Motoru. Urodzony w 1958 roku piłkarz w żółto-biało-niebieskich barwach rozegrał łącznie 238 meczów, a w najwyższej klasie rozgrywkowej (obecna Ekstraklasa) aż 176 spotkań, co jest absolutnym rekordem w historii naszego Klubu.

Waldemar Fiuta z rąk wiceprezydenta Komorskiego odebrał koszulkę właśnie z numerem „176”, a prezes Leszcz wręczył zasłużonemu zawodnikowi złotą kartę Członka Klubu Wybitnego Motorowca, która upoważnia do wstępu na strefę VIP podczas wszystkich spotkań Motoru na Arenie Lublin.


Komentarze