sobota, 7 maja 2016, 12:54

Motor jedzie do outsidera

Orzeł Przeworsk zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli lubelsko-podkarpackiej III ligi (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Orzeł Przeworsk zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli lubelsko-podkarpackiej III ligi (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Orzeł Przeworsk obok Hetmana Zamość jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Lublinianie zaliczyli już wizytę w Zamościu, a teraz czeka ich podróż na Podkarpacie do przedostatniej drużyny w tabeli.

Zespół z Przeworska w dotychczasowych meczach zgromadził zaledwie dziewięć „oczek”. W rundzie jesiennej podopieczni Grzegorza Sitka zgromadzili osiem punktów, a wiosną zaledwie jeden po remisie z Wólczanką na własnym obiekcie.

Najlepszym strzelcem Orła jest… Paweł Piątek, który w minionej rundzie zdobył dziewięć bramek i walnie przyczynił się do dwóch zwycięstw beniaminka. Po przejściu do Motoru „Piąti” dołożył do swojego dorobku kolejne dwa gole, ale ostatnio nie mógł znaleźć drogi do siatki rywala.

Rzeczywiście, ostatnie mecze nie były najlepsze w moim wykonaniu, ale drużyna zwyciężała i z tego się cieszę – mówi przed sobotnim meczem Paweł Piątek – Wracam jednak na „stare śmieci” do Przeworska i głęboko wierzę, że właśnie tam się przełamię i trafię do siatki. Jestem pewien, że przywieziemy do Lublina trzy punkty, ale na pewno Orzeł nie odda nam ich bez walki. Gospodarze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością. Czeka nas ciężki mecz.

Pierwszy gwizdek pana Jakuba Tomonia o godz. 17:00. Wszystkich fanów zapraszamy przed ekrany komputerów i telewizorów, bo transmisję na żywo z Przeworska przeprowadzi stacja Lubelska.tv.

Komentarze