czwartek, 12 maja 2016, 20:12

Firma 3TOP Partnerem Biznesowym Motoru Lublin

Byli zawodnicy Motoru Lublin, a obecni właściciele firmy 3TOP oraz aktualne występujący w żółto-biało-niebieskich barwach piłkarze. Od lewej: Damian Falisiewicz (Motor), Dawid Ptaszyński (3TOP), Rafał Król (Motor), Paweł Tomczyk (3TOP), Piotr Piekarski (Motor) oraz Krystian Okoniewski (3TOP) (fot. Tomasz Lewtak)

Byli zawodnicy Motoru Lublin, a obecni właściciele firmy 3TOP oraz aktualne występujący w żółto-biało-niebieskich barwach piłkarze. Od lewej: Damian Falisiewicz (Motor), Dawid Ptaszyński (3TOP), Rafał Król (Motor), Paweł Tomczyk (3TOP), Piotr Piekarski (Motor) oraz Krystian Okoniewski (3TOP) (fot. Tomasz Lewtak)

Firma 3TOP zajmująca się wykonywaniem mebli kuchennych i biurowych na zamówienie, której właścicielami są byli zawodnicy naszego klubu została Partnerem Biznesowym Motor Lublin.

Mający na swoim koncie występy w żółto-niebieskich barwach Dawid Ptaszyński, Paweł Tomczyk oraz Krystian Okoniewski, którzy obecnie są właścicielami firmy 3TOP zdecydowali się wesprzeć swoją dawną drużynę oraz młodszych kolegów z boiska dołączając wraz ze swoją firmą do grona Partnerów Biznesowych Motoru Lublin.

Firma 3TOP dla swoich Klientów – nie tylko z Warszawy i Lublina – wykonuje nowoczesne kuchnie na wymiar. 3TOP tworzy i realizuje również projekty, dzięki którym meble na zamówienie w funkcjonalny i ekonomiczny sposób wypełniają wnętrza – te prywatne i te biznesowe. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, dlatego też meble kuchenne na wymiar oraz biurowe meble na zamówienie zachwycają swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i przede wszystkim pełnym dopasowaniem. 3TOP ma na uwadze również funkcjonalność swoich realizacji – dlatego też sięga po najtrwalsze materiały. Doświadczenie projektantów, dzięki którym powstają zupełnie nowe aranżacje, pozwala przygotowywać propozycje dla wnętrz o niestandardowym układzie oraz niesymetrycznym kształcie. Firma 3TOP jest w stanie w ciekawy sposób wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

 
Przykładowe realizacje:


Więcej zdjęć znaleźć można na stronie http://www.3top.pl/galeria.html.

 
Firma 3TOP o sobie:

Naszym celem nie jest zachęcić Państwa do skorzystania z nowoczesnych i gotowych rozwiązań, ale wyposażenia wnętrz w takie szafy wnękowe i systemy aranżacyjne, które zostaną w całości dopasowane do ukształtowania, wymiarów oraz możliwości danego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy tej sto przestronny apartament w Warszawie, czy też niewielka kawalerka w Lublinie – nawet wnętrza o nietypowych kształtach, niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych mogą służyć jako inspiracja do przygotowania oryginalnego oraz niepowtarzalnego rozwiązania aranżacyjnego.

Projektując i wykonując dla naszych Klientów szafy wnękowe zawsze staramy się łączyć w jednej realizacji wyjątkową estetykę, oczekiwania naszych Klientów oraz potencjał danej przestrzeni. Dbamy również i o to, by nasze meble pozwalały w sposób ekonomiczny wykorzystywać każdą, dostępną im przestrzeń.

Bazując nie tylko na wyobraźni i pomysłowości naszych projektantów, ale również dostępności najlepszych materiałów wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę projektowania oraz aranżowania wnętrz meblami wykonywanymi na wymiar. Przygotowujemy rozwiązania zarówno dla kuchni, salonów, biur, jak również obiektów komercyjnych i punktów usługowo-handlowych.

 
Motor Lublin SA serdecznie zachęca do skorzystania z usług firmy 3TOP, naszego nowego Partnera Biznesowego!

 
Siedziba 3TOP S.C.:
ul. Budowlana 48
20-469 Lublin
Tel.: +48 793-300-213
E-mail: biuro@3top.pl

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Lublin:
ul. Rusałka 4
20-103 Lublin
Tel.: +48 881-202-095
E-mail: rusalka@3top.pl

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Warszawa:
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki
Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl

www.3top.pl

Fanpage 3TOP na Facebooku

Dawni oraz obecni zawodnicy Motoru na murawie Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Dawni oraz obecni zawodnicy Motoru na murawie Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Komentarze