czwartek, 12 maja 2016, 20:12

Firma 3TOP Partnerem Biznesowym Motoru Lublin

Byli zawodnicy Motoru Lublin, a obecni właściciele firmy 3TOP oraz aktualne występujący w żółto-biało-niebieskich barwach piłkarze. Od lewej: Damian Falisiewicz (Motor), Dawid Ptaszyński (3TOP), Rafał Król (Motor), Paweł Tomczyk (3TOP), Piotr Piekarski (Motor) oraz Krystian Okoniewski (3TOP) (fot. Tomasz Lewtak)

Byli zawodnicy Motoru Lublin, a obecni właściciele firmy 3TOP oraz aktualne występujący w żółto-biało-niebieskich barwach piłkarze. Od lewej: Damian Falisiewicz (Motor), Dawid Ptaszyński (3TOP), Rafał Król (Motor), Paweł Tomczyk (3TOP), Piotr Piekarski (Motor) oraz Krystian Okoniewski (3TOP) (fot. Tomasz Lewtak)

Firma 3TOP zajmująca się wykonywaniem mebli kuchennych i biurowych na zamówienie, której właścicielami są byli zawodnicy naszego klubu została Partnerem Biznesowym Motor Lublin.

Mający na swoim koncie występy w żółto-niebieskich barwach Dawid Ptaszyński, Paweł Tomczyk oraz Krystian Okoniewski, którzy obecnie są właścicielami firmy 3TOP zdecydowali się wesprzeć swoją dawną drużynę oraz młodszych kolegów z boiska dołączając wraz ze swoją firmą do grona Partnerów Biznesowych Motoru Lublin.

Firma 3TOP dla swoich Klientów – nie tylko z Warszawy i Lublina – wykonuje nowoczesne kuchnie na wymiar. 3TOP tworzy i realizuje również projekty, dzięki którym meble na zamówienie w funkcjonalny i ekonomiczny sposób wypełniają wnętrza – te prywatne i te biznesowe. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, dlatego też meble kuchenne na wymiar oraz biurowe meble na zamówienie zachwycają swoją oryginalnością, niepowtarzalnością i przede wszystkim pełnym dopasowaniem. 3TOP ma na uwadze również funkcjonalność swoich realizacji – dlatego też sięga po najtrwalsze materiały. Doświadczenie projektantów, dzięki którym powstają zupełnie nowe aranżacje, pozwala przygotowywać propozycje dla wnętrz o niestandardowym układzie oraz niesymetrycznym kształcie. Firma 3TOP jest w stanie w ciekawy sposób wykorzystać każdą dostępną przestrzeń.

 
Przykładowe realizacje:


Więcej zdjęć znaleźć można na stronie http://www.3top.pl/galeria.html.

 
Firma 3TOP o sobie:

Naszym celem nie jest zachęcić Państwa do skorzystania z nowoczesnych i gotowych rozwiązań, ale wyposażenia wnętrz w takie szafy wnękowe i systemy aranżacyjne, które zostaną w całości dopasowane do ukształtowania, wymiarów oraz możliwości danego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy tej sto przestronny apartament w Warszawie, czy też niewielka kawalerka w Lublinie – nawet wnętrza o nietypowych kształtach, niestandardowych rozwiązaniach architektonicznych mogą służyć jako inspiracja do przygotowania oryginalnego oraz niepowtarzalnego rozwiązania aranżacyjnego.

Projektując i wykonując dla naszych Klientów szafy wnękowe zawsze staramy się łączyć w jednej realizacji wyjątkową estetykę, oczekiwania naszych Klientów oraz potencjał danej przestrzeni. Dbamy również i o to, by nasze meble pozwalały w sposób ekonomiczny wykorzystywać każdą, dostępną im przestrzeń.

Bazując nie tylko na wyobraźni i pomysłowości naszych projektantów, ale również dostępności najlepszych materiałów wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę projektowania oraz aranżowania wnętrz meblami wykonywanymi na wymiar. Przygotowujemy rozwiązania zarówno dla kuchni, salonów, biur, jak również obiektów komercyjnych i punktów usługowo-handlowych.

 
Motor Lublin SA serdecznie zachęca do skorzystania z usług firmy 3TOP, naszego nowego Partnera Biznesowego!

 
Siedziba 3TOP S.C.:
ul. Budowlana 48
20-469 Lublin
Tel.: +48 793-300-213
E-mail: biuro@3top.pl

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Lublin:
ul. Rusałka 4
20-103 Lublin
Tel.: +48 881-202-095
E-mail: rusalka@3top.pl

Studio mebli na wymiar i projektowania wnętrz Warszawa:
ul. Piłsudskiego 186
05-270 Marki
Tel.: +48 531-255-499
E-mail: marki@3top.pl

www.3top.pl

Fanpage 3TOP na Facebooku

Dawni oraz obecni zawodnicy Motoru na murawie Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Dawni oraz obecni zawodnicy Motoru na murawie Areny Lublin (fot. Tomasz Lewtak)


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze