środa, 25 maja 2016, 17:19

Polonia zawita na Arenę

Przed Motorem jeszcze tylko trzy mecze ligowe (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Przed Motorem jeszcze tylko trzy mecze ligowe (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W arcyciekawym spotkaniu 32. kolejki III ligi Motorowcy zmierzą się na Arenie Lublin z siódmą w tabeli Polonią Przemyśl.

Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem Motoru po samobójczym trafieniu Sebastiana Kocója. Obecnie zespół z Przemyśla ma dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową, ale nadal walczy o utrzymanie siódmej lokaty z JKS Jarosław, bo ósme miejsce nie daje jeszcze pewnego utrzymania. Podopieczni Pawła Załogi w bieżących rozgrywkach zdecydowanie lepiej spisują się na własnym boisku niż w gościach. U siebie Polonia zdobyła dotąd 33 punkty, a na wyjazdach pozostałe 18 ze wszystkich 51 „oczek”. Co ciekawe, drużyna z Przemyśla grając na obcych boiskach wygrywała tylko z zespołami z dolnej połówki tabeli. Najlepszym strzelcem biało-czerwono-niebieskich jest Arkadiusz Gosa, który do tej pory uzbierał osiem bramek.

Spotkanie Motoru z Polonią, chociaż rozgrywane jest w środku tygodnia, cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców, dlatego apelujemy o wcześniejsze przybycie na stadion, by uniknąć stania w kolejce. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 19:00. Do zobaczenia na Arenie!

Komentarze