piątek, 3 czerwca 2016, 12:32

Informacje o sprzedaży biletów na mecz barażowy Motoru z Olimpią Elbląg

barazPoniżej przedstawiamy informacje dotyczące dystrybucji wejściówek na zbliżające się spotkanie barażowe o awans do II ligi, w którym Motoru zmierzy się na Arenie Lublin z drużyną Olimpii Elbląg (sobota, 11 czerwca br., godz. 15:00).

Ceny biletów w przedsprzedaży nie ulegają zmianie w porównaniu z cenami wejściówek na mecze ligowe i pucharowe, poza sektorem VIP. Bilety podrożeją jedynie w dniu meczu, dlatego też zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego zakupu wejściówek na spotkanie barażowe. Pozwoli to na uniknięcie konieczności stania w kolejkach do kas biletowych przed samym meczem oraz sprawne i szybkie wejście na stadion.


Bilety w przedsprzedaży zakupić można:

w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d:
   – codziennie przez całą dobę;

w w Lombardzie Amsterdam 24h przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP):
   – codziennie przez całą dobę;

w kasie biletowej nr 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (wejście od strony Parku Ludowego na wysokości napisu „Arena Lublin” na elewacji stadionu):
   – w poniedziałek (6.06.), wtorek (7.06.) i środę (8.06.) w godz. 13:00-18:00;

w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1:
   – w czwartek (9.06.) i piątek (10.06.) w godz. 13:00-19:00;

w Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy 32 – 36b – w Holu Głównym Galerii Olimp IV (część południowa obok stacji Orlen):
   – od wtorku (7.06.) do piątku (10.06.) w godz. 14:00-21:00;

w Atrium Felicity przy Al. Wincentego Witosa 32 – przy Wejściu D do Atrium Felicity (od strony ul. Pancerniaków):
   – od wtorku (7.06.) do piątku (10.06.) w godz. 14:00-21:00.

Przedsprzedaż biletów w punktach stacjonarnych kończy się w dniu poprzedzającym mecz barażowy (piątek, 10 czerwca br., godz. 23:59). W dniu meczu obowiązywać będą wyższe ceny biletów.


Bilety w dniu meczu nabyć będzie można:

w kasie biletowej nr 1/2 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1:
   – od godz. 9:00;

w kasie biletowej nr 3/4 oraz 5 Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1:
   – od godz. 12:00;

w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i przy Placu Dworcowym 4 (obok Dworca Głównego PKP).


Bilety online do kupienia na stronie bilety.motorlublin.eu.

Sprzedaż online prowadzona będzie do soboty 11 czerwca br. do godz. 12:00.


Na mecz barażowy nie obowiązują karnety zakupione na rundę wiosenną!


Cennik biletów:

cennik-baraz

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* wchodzą na mecz (poza sektorem VIP i Premium) za 1 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 2 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora VIP i Premium), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu lub w Punkcie Obsługi Kibica przed samym meczem okazując zaświadczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży wchodzą na stadion bezpłatnie. Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można pod tym linkiem.

Osoby, które do tej pory nigdy nie były na meczu Motoru rozgrywanym na Arenie Lublin, mogą zakupić wejściówkę na mecz za 1 zł (oprócz sektora VIP i Premium). Więcej informacji w dalszej części newsa.

 
mapa-baraz


Wyświetl większą mapę


1600x900-2

Na mecz barażowy przedłużona zostaje promocja, dzięki której wszystkie osoby, które do tej pory nie były nigdy na meczu Motoru rozgrywanym na Arenie Lublin mogą zakupić wejściówkę jedynie za 1zł!

Aby nabyć bilet po promocyjnej cenie należy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów i przy zakupie wejściówki poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocyjnej oferty. Po podaniu numeru PESEL i sprawdzeniu przez sprzedawcę, czy w systemie biletowym nie ma jeszcze danych kibica, osoba taka może zakupić bilet na mecz barażowy jedynie za 1zł!

Uwaga! Promocja nie dotyczy sektora VIP, Premium i sektora gości. Bilet za 1zł nabyć można na wszystkie pozostałe sektory.

Komentarze