Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
środa, 15 czerwca 2016, 00:45

Do Elbląga po rewanż

Mecz z Olimpią Elbląg rozpocznie się o godzinie 17:00 (fot. Tomasz Lewtak)

Mecz z Olimpią Elbląg rozpocznie się o godzinie 17:00 (fot. Tomasz Lewtak)

W środowe popołudnie podopieczni Tomasza Złomańczuka rozegrają drugi mecz barażowy. W pierwszym starciu lublinianie ulegli na Arenie 0:1 Olimpii, ale porażka nie przekreśliła jeszcze ich szans na awans.

W środowym spotkaniu nie wystąpi jedynie Julien Tadrowski, który doznał urazu pachwiny. Pozostali gracze są gotowi do gry i pełni sportowej złości po sobotniej porażce. Być może sztab szkoleniowy Motoru zdecyduje się dokonać kilku korekt w wyjściowej jedenastce, bo w pełni sił są już Marcin Michota i Filip Drozd.

Olimpia w rozgrywkach III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej przez cały sezon nie zaznała ani razu goryczy porażki na własnym obiekcie. Stadion w Elblągu pozostaje więc niezdobytą „twierdzą”, ale każda passa się kiedyś kończy, co w środę spróbuje udowodnić Motor. Do walki o zwycięstwo lubelski zespół zagrzewać będą kibice, którzy wynajęli specjalny pociąg, by dotrzeć na to spotkanie.

Mecz poprowadzi arbiter ze Szczecina, pan Artur Aluszyk. Pierwszy gwizdek o godz. 17:00.

Komentarze