Kup bilet online
Sprzedaż biletów i karnetów w siedzibie klubu na Arenie Lublin w dni robocze w godz. 10:00-16:00, całodobowo w Lombardach Amsterdam
przy ul. Lwowskiej 6d i Pl. Dworcowym 4 oraz na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu
.
poniedziałek, 4 lipca 2016, 18:50

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2016/2017

Centralna Liga JuniorówW dniu dzisiejszym poznaliśmy terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów na zbliżający się sezon 2016/2017.

Na inaugurację rozgrywek Motor Lublin zmierzy się na własnym boisku z zespołem Cracovii. W drugiej kolejce Motorowców czeka wyjazd do Warszawy na mecz z Legią. Poniżej prezentujemy pełny terminarz rozgrywek CLJ.

 
Kolejka 16-7 sierpnia
Wisła Kraków – Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa – Stal Mielec
Znicz Pruszków – TOP 54 Biała Podlaska
ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok
Neptun Końskie – UKS SMS Łódź
Progres Kraków – GKS Bełchatów
Resovia – Legia Warszawa
Motor Lublin – Cracovia

Kolejka 213-14 sierpnia
Korona Kielce – Cracovia
Legia Warszawa – Motor Lublin
GKS Bełchatów – Resovia
UKS SMS Łódź – Progres Kraków
Jagiellonia Białystok – Neptun Końskie
TOP 54 Biała Podlaska – ŁKS Łódź
Stal Mielec – Znicz Pruszków
Wisła Kraków – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 320-21 sierpnia
MKS Polonia Warszawa – Korona Kielce
Znicz Pruszków – Wisła Kraków
ŁKS Łódź – Stal Mielec
Neptun Końskie – TOP 54 Biała Podlaska
Progres Kraków – Jagiellonia Białystok
Resovia – UKS SMS Łódź
Motor Lublin – GKS Bełchatów
Cracovia – Legia Warszawa

Kolejka 427-28 sierpnia
Korona Kielce – Legia Warszawa
GKS Bełchatów – Cracovia
UKS SMS Łódź – Motor Lublin
Jagiellonia Białystok – Resovia
TOP 54 Biała Podlaska – Progres Kraków
Stal Mielec – Neptun Końskie
Wisła Kraków – ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa – Znicz Pruszków

Kolejka 53-4 września
Znicz Pruszków – Korona Kielce
ŁKS Łódź – MKS Polonia Warszawa
Neptun Końskie – Wisła Kraków
Progres Kraków – Stal Mielec
Resovia – TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin – Jagiellonia Białystok
Cracovia – UKS SMS Łódź
Legia Warszawa – GKS Bełchatów

Kolejka 610-11 września
Korona Kielce – GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź – Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Cracovia
TOP 54 Biała Podlaska – Motor Lublin
Stal Mielec – Resovia
Wisła Kraków – Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa – Neptun Końskie
Znicz Pruszków – ŁKS Łódź

Kolejka 717-18 września
ŁKS Łódź – Korona Kielce
Neptun Końskie – Znicz Pruszków
Progres Kraków – MKS Polonia Warszawa
Resovia – Wisła Kraków
Motor Lublin – Stal Mielec
Cracovia – TOP 54 Biała Podlaska
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź

Kolejka 824-25 września
Korona Kielce – UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok – GKS Bełchatów
TOP 54 Biała Podlaska – Legia Warszawa
Stal Mielec – Cracovia
Wisła Kraków – Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa – Resovia
Znicz Pruszków – Progres Kraków
ŁKS Łódź – Neptun Końskie

Kolejka 91-2 października
Neptun Końskie – Korona Kielce
Progres Kraków – ŁKS Łódź
Resovia – Znicz Pruszków
Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa
Cracovia – Wisła Kraków
Legia Warszawa – Stal Mielec
GKS Bełchatów – TOP 54 Biała Podlaska
UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok

Kolejka 108-9 października
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
TOP 54 Biała Podlaska – UKS SMS Łódź
Stal Mielec – GKS Bełchatów
Wisła Kraków – Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa – Cracovia
Znicz Pruszków – Motor Lublin
ŁKS Łódź – Resovia
Neptun Końskie – Progres Kraków

Kolejka 1115-16 października
Progres Kraków – Korona Kielce
Resovia – Neptun Końskie
Motor Lublin – ŁKS Łódź
Cracovia – Znicz Pruszków
Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów – Wisła Kraków
UKS SMS Łódź – Stal Mielec
Jagiellonia Białystok – TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 1222-23 października
Korona Kielce – TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków – UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa – GKS Bełchatów
Znicz Pruszków – Legia Warszawa
ŁKS Łódź – Cracovia
Neptun Końskie – Motor Lublin
Progres Kraków – Resovia

Kolejka 1329-30 października
Resovia – Korona Kielce
Motor Lublin – Progres Kraków
Cracovia – Neptun Końskie
Legia Warszawa – ŁKS Łódź
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
TOP 54 Biała Podlaska – Stal Mielec

Kolejka 145-6 listopada
Korona Kielce – Stal Mielec
Wisła Kraków – TOP 54 Biała Podlaska
MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków – UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź – GKS Bełchatów
Neptun Końskie – Legia Warszawa
Progres Kraków – Cracovia
Resovia – Motor Lublin

Kolejka 1512-13 listopada
Motor Lublin – Korona Kielce
Cracovia – Resovia
Legia Warszawa – Progres Kraków
GKS Bełchatów – Neptun Końskie
UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok – Znicz Pruszków
TOP 54 Biała Podlaska – MKS Polonia Warszawa
Stal Mielec – Wisła Kraków

Kolejka 1619-20 listopada
Korona Kielce – Wisła Kraków
Stal Mielec – MKS Polonia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska – Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź – Neptun Końskie
GKS Bełchatów – Progres Kraków
Legia Warszawa – Resovia
Cracovia – Motor Lublin

Kolejka 1726-27 listopada
Cracovia – Korona Kielce
Motor Lublin – Legia Warszawa
Resovia – GKS Bełchatów
Progres Kraków – UKS SMS Łódź
Neptun Końskie – Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź – TOP 54 Biała Podlaska
Znicz Pruszków – Stal Mielec
MKS Polonia Warszawa – Wisła Kraków

Kolejka 18
Korona Kielce – MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków – Znicz Pruszków
Stal Mielec – ŁKS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska – Neptun Końskie
Jagiellonia Białystok – Progres Kraków
UKS SMS Łódź – Resovia
GKS Bełchatów – Motor Lublin
Legia Warszawa – Cracovia

Kolejka 19
Legia Warszawa – Korona Kielce
Cracovia – GKS Bełchatów
Motor Lublin – UKS SMS Łódź
Resovia – Jagiellonia Białystok
Progres Kraków – TOP 54 Biała Podlaska
Neptun Końskie – Stal Mielec
ŁKS Łódź – Wisła Kraków
Znicz Pruszków – MKS Polonia Warszawa

Kolejka 20
Korona Kielce – Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa – ŁKS Łódź
Wisła Kraków – Neptun Końskie
Stal Mielec – Progres Kraków
TOP 54 Biała Podlaska – Resovia
Jagiellonia Białystok – Motor Lublin
UKS SMS Łódź – Cracovia
GKS Bełchatów – Legia Warszawa
Kolejka 21

GKS Bełchatów – Korona Kielce
Legia Warszawa – UKS SMS Łódź
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Motor Lublin – TOP 54 Biała Podlaska
Resovia – Stal Mielec
Progres Kraków – Wisła Kraków
Neptun Końskie – MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź – Znicz Pruszków

Kolejka 22
Korona Kielce – ŁKS Łódź
Znicz Pruszków – Neptun Końskie
MKS Polonia Warszawa – Progres Kraków
Wisła Kraków – Resovia
Stal Mielec – Motor Lublin
TOP 54 Biała Podlaska – Cracovia
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów

Kolejka 23
UKS SMS Łódź – Korona Kielce
GKS Bełchatów – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia – Stal Mielec
Motor Lublin – Wisła Kraków
Resovia – MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków – Znicz Pruszków
Neptun Końskie – ŁKS Łódź

Kolejka 24
Korona Kielce – Neptun Końskie
ŁKS Łódź – Progres Kraków
Znicz Pruszków – Resovia
MKS Polonia Warszawa – Motor Lublin
Wisła Kraków – Cracovia
Stal Mielec – Legia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska – GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok – UKS SMS Łódź

Kolejka 25
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
UKS SMS Łódź – TOP 54 Biała Podlaska
GKS Bełchatów – Stal Mielec
Legia Warszawa – Wisła Kraków
Cracovia – MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Resovia – ŁKS Łódź
Progres Kraków – Neptun Końskie

Kolejka 26
Korona Kielce – Progres Kraków
Neptun Końskie – Resovia
ŁKS Łódź – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Cracovia
MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa
Wisła Kraków – GKS Bełchatów
Stal Mielec – UKS SMS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska – Jagiellonia Białystok

Kolejka 27
TOP 54 Biała Podlaska – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
UKS SMS Łódź – Wisła Kraków
GKS Bełchatów – MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Znicz Pruszków
Cracovia – ŁKS Łódź
Motor Lublin – Neptun Końskie
Resovia – Progres Kraków

Kolejka 28
Korona Kielce – Resovia
Progres Kraków – Motor Lublin
Neptun Końskie – Cracovia
ŁKS Łódź – Legia Warszawa
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź
Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Stal Mielec – TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 29
Stal Mielec – Korona Kielce
TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź
Legia Warszawa – Neptun Końskie
Cracovia – Progres Kraków
Motor Lublin – Resovia

Kolejka 30
Korona Kielce – Motor Lublin
Resovia – Cracovia
Progres Kraków – Legia Warszawa
Neptun Końskie – GKS Bełchatów
ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź
Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa – TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Kraków – Stal Mielec

Komentarze