Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(w poniedziałek 22.05. w godz. 10:00-16:00 oraz we wtorek 23.05. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Przypominamy, iż na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
wtorek, 12 lipca 2016, 10:19

Terminarz III ligi, grupy IV na sezon 2016/2017

szpnŚwiętokrzyski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi, grupy IV na sezon 2016/2017.

W pierwszej kolejce ligowej Motor zmierzy się na Arenie Lublin z Sołą Oświęcim (6-7 sierpnia). Tydzień później żółto-biało-niebieskich czeka wyjazd do Nowatańca na mecz z miejscowym Cosmosem. Sezon ligowy Motorowcy kończyć będą wyjazdowymi meczami z Orlętami Radzyń Podlaski oraz Resovią.

 
Kolejka 16-7 sierpnia
Cosmos Nowotaniec – JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Resovia
Garbarnia Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska – Wisła II Kraków
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno
MKS Trzebinia/Siersza – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik

Kolejka 213-14 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno – MKS Trzebinia/Siersza
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów
Unia Tarnów – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wierna Małogoszcz
Resovia – Garbarnia Kraków
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce
Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin

Kolejka 317 sierpnia
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław
Spartakus Daleszyce – Cosmos Nowotaniec
Garbarnia Kraków – Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz – Resovia
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła II Kraków
Podhale Nowy Targ – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 420-21 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Resovia – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz
Cosmos Nowotaniec – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce

Kolejka 527-28 sierpnia
Spartakus Daleszyce – JKS 1909 Jarosław
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Wierna Małogoszcz – Cosmos Nowotaniec
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Stal Rzeszów – Resovia
MKS Trzebinia/Siersza – Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów
Avia Świdnik – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno

Kolejka 631 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno
Wisła II Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Resovia – MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim – Stal Rzeszów
Cosmos Nowotaniec – Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin – Wierna Małogoszcz
Spartakus Daleszyce – Garbarnia Kraków

Kolejka 73-4 września
Garbarnia Kraków – JKS 1909 Jarosław
Wierna Małogoszcz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Cosmos Nowotaniec
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Resovia
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów
Karpaty Krosno – Wisła II Kraków

Kolejka 810-11 września
JKS 1909 Jarosław – Wisła II Kraków
Unia Tarnów – Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Cosmos Nowotaniec – MKS Trzebinia/Siersza
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków – Wierna Małogoszcz

Kolejka 917-18 września
Wierna Małogoszcz – JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza – Motor Lublin
Podhale Nowy Targ – Cosmos Nowotaniec
Avia Świdnik – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła II Kraków – Unia Tarnów

Kolejka 1024-25 września
JKS 1909 Jarosław – Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła II Kraków
Resovia – Karpaty Krosno
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Cosmos Nowotaniec – Avia Świdnik
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Wierna Małogoszcz – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 111-2 października
Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów – Wierna Małogoszcz
MKS Trzebinia/Siersza – Garbarnia Kraków
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Cosmos Nowotaniec
Karpaty Krosno – Soła Oświęcim
Wisła II Kraków – Resovia
Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 128-9 października
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia – Unia Tarnów
Soła Oświęcim – Wisła II Kraków
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ
Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów

Kolejka 1315-16 października
Stal Rzeszów – JKS 1909 Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza – Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wierna Małogoszcz
Avia Świdnik – Garbarnia Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno – Motor Lublin
Wisła II Kraków – Cosmos Nowotaniec
Unia Tarnów – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia

Kolejka 1422-23 października
JKS 1909 Jarosław – Resovia
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Cosmos Nowotaniec – Unia Tarnów
Motor Lublin – Wisła II Kraków
Spartakus Daleszyce – Karpaty Krosno
Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza

Kolejka 1529-30 października
MKS Trzebinia/Siersza – JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz
Karpaty Krosno – Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków – Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec
Resovia – Soła Oświęcim

Kolejka 165-6 listopada
JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim
Cosmos Nowotaniec – Resovia
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów
Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz – Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
MKS Trzebinia/Siersza – Podhale Nowy Targ

Kolejka 1712-13 listopada
Podhale Nowy Targ – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – MKS Trzebinia/Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów
Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska
Wisła II Kraków – Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów – Garbarnia Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Soła Oświęcim – Cosmos Nowotaniec
Motor Lublin – Resovia

Kolejka 18
JKS 1909 Jarosław – Cosmos Nowotaniec
Soła Oświęcim – Motor Lublin
Resovia – Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski – Garbarnia Kraków
Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków – Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno – Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ

Kolejka 19
Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza – Karpaty Krosno
Stal Rzeszów – Wisła II Kraków
Podlasie Biała Podlaska – Unia Tarnów
Wierna Małogoszcz – Orlęta Radzyń Podlaski
Garbarnia Kraków – Resovia
Spartakus Daleszyce – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Cosmos Nowotaniec

Kolejka 20
JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin
Cosmos Nowotaniec – Spartakus Daleszyce
Soła Oświęcim – Garbarnia Kraków
Resovia – Wierna Małogoszcz
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów – Stal Rzeszów
Wisła II Kraków – MKS Trzebinia/Siersza
Karpaty Krosno – Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik

Kolejka 21
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik – Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ – Wisła II Kraków
MKS Trzebinia/Siersza – Unia Tarnów
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Resovia
Wierna Małogoszcz – Soła Oświęcim
Garbarnia Kraków – Cosmos Nowotaniec
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin

Kolejka 22
JKS 1909 Jarosław – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
Cosmos Nowotaniec – Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim – Podlasie Biała Podlaska
Resovia – Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski – MKS Trzebinia/Siersza
Unia Tarnów – Podhale Nowy Targ
Wisła II Kraków – Avia Świdnik
Karpaty Krosno – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 23
Karpaty Krosno – JKS 1909 Jarosław
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła II Kraków
Avia Świdnik – Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza – Resovia
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska – Cosmos Nowotaniec
Wierna Małogoszcz – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – Spartakus Daleszyce

Kolejka 24
JKS 1909 Jarosław – Garbarnia Kraków
Spartakus Daleszyce – Wierna Małogoszcz
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Cosmos Nowotaniec – Stal Rzeszów
Soła Oświęcim – MKS Trzebinia/Siersza
Resovia – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik
Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła II Kraków – Karpaty Krosno

Kolejka 25
Wisła II Kraków – JKS 1909 Jarosław
Karpaty Krosno – Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Resovia
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
MKS Trzebinia/Siersza – Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce
Wierna Małogoszcz – Garbarnia Kraków

Kolejka 26
JKS 1909 Jarosław – Wierna Małogoszcz
Garbarnia Kraków – Podlasie Biała Podlaska
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów
Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza
Cosmos Nowotaniec – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Avia Świdnik
Resovia – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Unia Tarnów – Wisła II Kraków

Kolejka 27
Unia Tarnów – JKS 1909 Jarosław
Wisła II Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Resovia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim
Avia Świdnik – Cosmos Nowotaniec
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
MKS Trzebinia/Siersza – Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Podlasie Biała Podlaska – Wierna Małogoszcz

Kolejka 28
JKS 1909 Jarosław – Podlasie Biała Podlaska
Wierna Małogoszcz – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – MKS Trzebinia/Siersza
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Avia Świdnik
Cosmos Nowotaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Karpaty Krosno
Resovia – Wisła II Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów

Kolejka 29
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław
Unia Tarnów – Resovia
Wisła II Kraków – Soła Oświęcim
Karpaty Krosno – Cosmos Nowotaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin
Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków
MKS Trzebinia/Siersza – Wierna Małogoszcz
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 30
JKS 1909 Jarosław – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia/Siersza
Wierna Małogoszcz – Podhale Nowy Targ
Garbarnia Kraków – Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Karpaty Krosno
Cosmos Nowotaniec – Wisła II Kraków
Soła Oświęcim – Unia Tarnów
Resovia – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 31
Resovia – JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim
Unia Tarnów – Cosmos Nowotaniec
Wisła II Kraków – Motor Lublin
Karpaty Krosno – Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Garbarnia Kraków
Avia Świdnik – Wierna Małogoszcz
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza – Stal Rzeszów

Kolejka 32
JKS 1909 Jarosław – MKS Trzebinia/Siersza
Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Wierna Małogoszcz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków – Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce – Wisła II Kraków
Motor Lublin – Unia Tarnów
Cosmos Nowotaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim – Resovia

Kolejka 33
Soła Oświęcim – JKS 1909 Jarosław
Resovia – Cosmos Nowotaniec
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin
Unia Tarnów – Spartakus Daleszyce
Wisła II Kraków – Garbarnia Kraków
Karpaty Krosno – Wierna Małogoszcz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ – MKS Trzebinia/Siersza

Kolejka 34
Resovia – Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław – Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia/Siersza – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Wierna Małogoszcz – Wisła II Kraków
Garbarnia Kraków – Unia Tarnów
Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski
Cosmos Nowotaniec – Soła Oświęcim

Komentarze