Kup bilet online
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 13 lipca 2016, 15:31

Aleksander Komor odchodzi z Motoru Lublin

Aleksander Komor podczas przedmeczowej rozgrzewki (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Aleksander Komor podczas przedmeczowej rozgrzewki (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Aleksander Komor zdecydował się na zmianę barw klubowych. Nowym pracodawcą 22-letniego obrońcy będzie ekstraklasowy Górnik Łęczna.

Aleksander Komor jest wychowankiem Widoku Lublin. Z lubelskiego klubu przeniósł się do Ruchu Chorzów, gdzie najpierw występował w Młodej Ekstraklasie, a później w drużynie rezerw klubu z Górnego Śląska.

Do Motoru Lublin trafił na początku 2014 roku na zasadach wypożyczenia, natomiast przed rozpoczęciem sezonu 2015/2016 związał się z klubem rocznym kontraktem. Był podstawowym zawodnikiem linii obrony naszego klubu. W żółto-biało-niebieskich barwach rozegrał 53 mecze ligowe, z czego 47 w pełnym wymiarze czasowym, strzelając 4 bramki.

Serdecznie dziękujemy Alkowi za jego wkład w grę dla Motoru Lublin oraz reprezentowanie żółto-biało-niebieskich barw i jednocześnie życzymy mu powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej, a także szybkiego debiutu na boiskach Ekstraklasy!

Komentarze