Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
piątek, 15 lipca 2016, 19:56

Już jutro sparing z Polonią Warszawa

W rozegranym przed rokiem meczu sparingowym Motor uległ Polonii 0:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W rozegranym przed rokiem meczu sparingowym Motor uległ Polonii 0:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Przed drużyną Motoru Lublin pierwszy z serii meczów sparingowych poprzedzających start nowego sezonu III ligi.

W sobotę o godzinie 18:00 na bocznym boisku Areny Lublin żółto-biało-niebiescy zmierzą się z zespołem warszawskiej Polonii.

Polonia Warszawa to mistrz łódzko-mazowieckiej III ligi. Od przyszłego sezonu warszawiacy występować będą w rozgrywkach II ligi. W barażach o awans do wyższej klasy rozgrywkowej „Czarne Koszule” mierzył się z drużyną Górnika Wałbrzych. W pierwszym meczu rozgrywanym w Wałbrzychu padł remis 1:1, natomiast w spotkaniu rewanżowym lepsi okazali się piłkarze ze stolicy, zwyciężając w Warszawie 1:0 i tym samym zapewniając sobie awans do wyższej ligi.

Przed rokiem (1 sierpnia 2015 r.) Motor Lublin zmierzył się z zespołem Polonii Warszawa w meczu kontrolnym, który rozegrany został na bocznym boisku Areny Lublin. Górą w tamtym spotkaniu byli goście, którzy pokonali żółto-biało-niebieskich 2:0.

Komentarze