Kup bilet online Bilety do kupienia: online na stronie www.bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 (całodobowo), w siedzibie klubu na Arenie Lublin
(w poniedziałek 22.05. w godz. 10:00-16:00 oraz we wtorek 23.05. w godz. 10:00-19:00), a także w dniu meczu w kasach biletowych Areny Lublin (od godz. 10:00).
Przypominamy, iż na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
wtorek, 26 lipca 2016, 13:32

Motor Lublin wziął udział w obchodach Jubileuszu 50-lecia Sparty Rejowiec Fabryczny

fot. spart-rejowiec.futbolowo.pl

fot. spart-rejowiec.futbolowo.pl

W zeszłą sobotę (23 lipca br.) w Rejowcu odbyły się obchody Jubileuszu 50-lecia miejscowego klubu „Sparta”.

Na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego w Rejowcu odbył się festyn sportowy, którego głównym punktem był sparingowym mecz Sparty Rejowiec z drużyną Motoru Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-biało-niebieskich 2:0, a bramki dla Motoru strzelali Adam Mazurek i Mateusz Chyła.

Obchody Jubileuszu 50-lecia Sparty Rejowiec uświetnili swoją obecnością nie tylko zaproszeni goście, byli piłkarze i trenerzy, ale także kibice obydwu drużyn, którzy stworzyli na trybunach stadionu wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta.

Podczas obchodów wyróżnionych zostało około 100 działaczy, trenerów i piłkarzy, mających swój udział w 50-letniej historii klubu z Rejowca Fabrycznego. Nagradzane osoby otrzymywały medale i puchary oraz gratulacje i życzenia z rąk m.in.: Burmistrza Miasta Stanisława Bodysa, Przewodniczącego Rady Miasta Roberta Szweda, Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bartnika, Członków Prezydium Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Sławomira Kuźmickiego i Bogdana Tymochowicza, a także Prezesa Motoru Lublin Waldemara Leszcza i Wiceprezesa Chełmianki Piotra Stępnia.

Zdjęcia z obchodów znaleźć można na stronie: http://motorlublin.com/2016/07/24/relacja-i-zdjecia-50-lecie-sparty-z-rejowca-fabrycznego/

Z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia składamy Klubowi Sparta Rejowiec Fabryczny serdeczne życzenia dalszych sukcesów w nadchodzących latach oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów.

Komentarze