Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16:00 oraz w piątek (20.10.) w godz. 10:00-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Bilety online na bilety.motorlublin.eu.
czwartek, 11 sierpnia 2016, 15:45

Jacek Magnuszewski trenerem Motoru Lublin

Prezes Zarządu Motoru Lublin, Waldemar Leszcz i nowy trener żółto-biało-niebieskich, Jacek Magnuszewski (fot. Tomasz Lewtak)

Prezes Zarządu Motoru Lublin, Waldemar Leszcz i nowy trener żółto-biało-niebieskich, Jacek Magnuszewski (fot. Tomasz Lewtak)

Jacek Magnuszewski został nowym trenerem Motoru Lublin, zastępując dotychczasowego szkoleniowca żółto-biało-niebieskich, Tomasza Złomańczuka.

44-letni szkoleniowiec w swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej prowadził drużyny: Wisły Puławy, Czarnych Dęblin, Orłów Kazimierz oraz Radomiaka Radom. Z puławską Wisłą awansował z V do IV ligi, a prowadząc ją w kolejnych latach wywalczył również awans do III i następnie do II ligi. Po raz ostatni prowadził zespół Radomiaka Radom, z którym także świętował awans do II klasy rozgrywkowej. W roku 2002 odbył staż szkoleniowy w Holandii (Ajax Amsterdam i PSV Eindhoven).

Serdecznie witamy trenera Magnuszewskiego w drużynie Motoru Lublin i życzymy mu, aby po raz kolejny w swojej karierze trenerskiej mógł świętować awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Komentarze