czwartek, 18 sierpnia 2016, 10:03

Nowa cashbackowa karta kibica Motoru Lublin

cashback cardZupełnie nowy wygląd, poszerzone funkcjonalności, program lojalnościowy Cashback – nowy Fan Card Motoru Lublin to same korzyści.

Nowy Fan Card ma dwie główne funkcję:
– funkcję cashback;
– funkcję nośnika biletów i karnetów (dostępna już wkrótce).

 
FUNKCJA CASHBACK:

Dzięki funkcji cashback posiadacze karty mogą otrzymywać do 5% zwrotu pieniędzy wydanych na zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach świata. To ponad 60 000 Partnerów Handlowych na całym świecie, a w samym Lublinie ponad 100 (kluczowe kategorie zakupowe to: podróże, artykuły spożywcze, odzież, motoryzacja, restauracje, RTV/AGD i inne).

Dodatkowo 1% z zakupów uczestników programu Cashback zasili budżet Motoru Lublin!

Karta gwarantuje także szereg korzyści:
– możliwość zakupu karnetów sezonowych;
– oszczędność w całym sezonie dzięki posiadanemu karnetowi sezonowemu;
– zniżka 10% na cały asortyment w sklepiku klubowym;
– zniżki na usługi u wybranych partnerów na terenie Lublina – lista partnerów wkrótce będzie dostępna na oficjalnej stronie klubu. Lista będzie stale rozszerzana.

Aby przystąpić do programu Cashback wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w siedzibie klubu wypełniając formularz.

Cashback pozwala na zwrot do 5% wartości zakupów, który po osiągnięciu minimalnej kwoty 22,50 zł przelewany jest w każdy wtorek na konto bankowe uczestnika programu kibica. Informacje o kwocie przelewu przesyłane są SMS-em.

Cashback to również dodatkowe punkty gromadzone przy każdym zakupie u Partnerów Handlowych, które mogą być wykorzystane w ramach specjalnych ofert promocyjnych.

Każdy kibic chce wspierać swój klub. Dzięki nowej karcie Fan Card Motor Lublin od teraz ma taką możliwość bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Kibic robiący codzienne zakupy, tankujący paliwo na wybranych stacjach dokonuje transakcji z których część pieniędzy od dzisiaj trafia do naszego klubu a do 5% wraca na jego konto w postaci przelewu.

Ważność nowej karty jest bezterminowa. Cena nowej karty wynosi tyle samo co poprzedniej, czyli zaledwie 7 zł, jednak posiadacze starych kart oraz osoby kupujące karnet samą kartę otrzymują bezpłatnie.

Karty Fan Card Motor Lublin można wyrabiać i wymieniać w siedzibie klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1) od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni meczowych) w godz. 9:00-15:00.

 
FUNKCJA NOŚNIKA BILETÓW I KARNETÓW (FUNKCJA DOSTĘPNA WKRÓTCE):

Przy zakupie biletu lub karnetu, zarówno w kasie, Lombardach Amsterdam, czy też przez internet osoba posiadająca nową kartę nie otrzymuje papierowej wejściówki na mecz, gdyż bilet automatycznie jest „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych (tak jak papierowy bilet) na kołowrotach wejściowych.

Komentarze