wtorek, 23 sierpnia 2016, 15:59

Damian Szpak zawodnikiem Motoru Lublin

Damian Szpak z koszulką Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

Damian Szpak z koszulką Motoru Lublin (fot. Tomasz Lewtak)

W dniu dzisiejszym warunki kontraktu z Motorem Lublin uzgodnił 22-letni napastnik Górnika Łęczna, Damian Szpak.

Umowa wypożyczenia Damiana Szpaka do Motoru Lublin obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu.

Damian Szpak jest wychowankiem Sygnału Lublin. Latem 2011 roku trafił do drużyny Motoru Lublin, gdzie występował przed dwa kolejne sezony. Przed startem rundy jesiennej sezonu 2013/2014 przeszedł do drużyny Górnika Łęczna. Sezon 2015/2016 zawodnik spędził na wypożyczeniu w III-ligowych Orlętach Radzyń Podlaski.

Bardzo się cieszymy, że udało się nam w końcu pozyskać Damiana Szpaka, który na pewno będzie dużym wzmocnieniem linii ataku naszej drużyny. Chciałbym w tym miejscu podziękować Prezesowi Zarządu Górnika Łęczna SA, Arturowi Kapelko za pomoc w sfinalizowaniu umowy wypożyczenia Damiana do Motoru Lublin. Cieszę się, iż współpraca pomiędzy naszymi klubami w dalszym ciągu jest rozwijana, o czym świadczy ten transfer – powiedział Prezes Zarządu Motoru Lublin, Waldemar Leszcz.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby pomóc Motorowi w dalszym rozwoju sportowym. Trzymamy kciuki za awans. Wszystkim nam zależy na rozwoju piłki nożnej na Lubelszczyźnie – dodał Prezes Zarządu Górnika Łęczna, Artur Kapelko.


Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze