wtorek, 23 sierpnia 2016, 13:10

Spotkanie trenera i piłkarzy Motoru z dziećmi (zdjęcia)

W zeszły piątek na Arenie Lublin doszło do spotkania trenera Motoru Lublin, Jacka Magnuszewskiego z dziećmi biorącymi udział w projekcie LubARTowska.

Projekt LubARTowska skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych. Pokazuje dzieciom alternatywne metody spędzania wolnego czasu. Zaznajamia je z różnorodnymi działaniami artystycznymi z zakresu fotografii, muzyki, tańca, śpiewu, malarstwa i z innych dziedzin kreatywnych. A także po prostu gospodaruje ich czas wolny poprzez: wspólną zabawę, oglądanie bajek, naukę, czytanie książek i inscenizację przedstawień dla mieszkańców.

Dzieci, które odwiedziły w piątek Arenę Lublin miały możliwość zwiedzenia stadionu wspólnie z trenerem Magnuszewskim, który wcielił się w rolę przewodnika. Wcześniej szkoleniowiec Motoru opowiedział o swojej pracy trenerskiej, a także o tym, jak przebiegała jego dotychczasowa przygoda z piłką nożną. Dzieci miały również możliwość przepytania trenera, z czego chętnie korzystały.

Oprócz trenera w spotkaniu wzięli udział także zawodnicy Motoru Lublin: Ivan Dykyy, Yasuhiro Kato oraz Julien Tadrowski, z którymi mali goście mogli porozmawiać oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Dzieciaki miały również możliwość obejrzenia ostatniego treningu Motoru przed meczem ze Spartakusem Daleszyce, który odbył się w piątkowy wieczór na bocznym boisku Areny Lublin.

Komentarze